Ünlülerin garip kaprisleri

Ünlülerin garip kaprisleri

Ünlülerin garip kaprisleri

Lale Devri” dizisinin setinde yeni bir dayak krizinin yaşandığı ortaya çıktı.

Üç yıldır FOX’ta ekrana gelen dizinin Toprak’ı Selen Soyder ile ekibin kostümcüsünün arasında tartışma yaşandığı öğrenildi.

İddiaya göre çarşamba günü sette Soyder ile stilist arasında kavga çıktı. Selen Soyder kendisi için hazırlanan kıyafetleri görünce çok sinirlendi.

1/ 47
Ünlülerin garip kaprisleri

‘Kıyafetleri beğenmedim’
Kıyafetleri beğenmeyen Soyder, stilistle tartıştı. Bu sırada oldukça öfkelenen Soyder, araya giren kostüm sorumlusuna vurdu. Kostüm sorumlusu da “Sen bana nasıl vurursun?” diyerek kendisini tartaklayan Soyder’e bağırmaya başladı.İki tarafı araya giren set görevlileri sakinleştirdi. Set olayın ardından tatil edildi. Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar ise her sette bu tarz tartışmaların olduğunu belirtti ve “Didişmeler, kavgalar her sette yaşanan olan şeyler... Lale Devri’nin setinde şu an bir sorun yok, herkes işinin başında, çalışmaya devam ediyor” dedi.

2/ 47
Ünlülerin garip kaprisleri

 


Sevgilisi de Aslan’ı itmişti
Aralık ayında da bu kez Soyder’in geçen yazdan beri beraber olduğu Tolgahan Sayışman ile üvey annesini canlandıran Hatice Aslan arasında tartışma yaşanmıştı.

Dizide Çınar karakterine hayat veren Sayışman, Aslan’ın bir konuda söylenmesine sinirlenmiş ve ayağa kalkıp ünlü oyuncunun üzerine yürümüştü.

 

3/ 47
Ünlülerin garip kaprisleri

Bu sırada merdivenin başında duran Aslan, Sayışman’ın kendisini itmesi üzerine düşmemek için kenardaki duvara çarpmıştı. Olay sonrası psikolojisinin bozulduğuna dair sağlık raporu alan ve birkaç gün dinlenen Aslan, Sayışman’ı yapımcıya şikayet etmişti. Olaydan beri Aslan Sayışman ve sevgilisi Soyder’le iş sırasında gerekmedikçe konuşmuyor ve hiç bir araya gelmiyor.

4/ 47