Ünlülerin güldüren gafları

Gösteri ve sosyete dünyasının ünlü yıldızları ve onların güldüren gafları...

Ünlülerin güldüren gafları

ANNE SÜTÜNÜN TADINA BAKTIM

Gösteri dünyasının ünlüleri bazen öyle tuhaf cümleler kuruyorlar ki şaşırmamak mümkün olmuyor. İşte ünlülerin bazları şaşırtan bazıları güldüren tuhaf sözleri.

The Fall Out Boy grubunun bas gitarcızı Pete Wentz, yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. Wentz, geçen yıl doğum yapan eşi Ashlee Simpson, minik oğulları Bronx Mogwily'yi emzirirken merak ettiğini ve anne sütünün tadına baktığını söyledi. Wentz "Bu sütün tadı ekşi v garipti. Ama oğlumuzun yiyebilme şansına sahip olduğu tek besin maddesi şimdilik o" diye konuştu. Wentz "Ashlee'in doğum yaptığı sırada kalp krizinden öleceğimi sandım" diyerek o anda hissettiklerini de anlattı.

1/ 28
Ünlülerin güldüren gafları

HİÇBİR ERKEKLE BİRLİKTE YAŞAMADIM

O moda dünyasının son 20 yılına damgasını vurmuş bir süper model. İlerleyen yaşına rağmen hala dünyanın en güzel ve arzulanılan kadınlarından biri. Ama öyle bir açıklama yaptı ki herkesi şaşırttı.

2/ 28
Ünlülerin güldüren gafları

Ünlü manken Helena Christensen, oğlunun babası Norman Reedus ile beş yıl süren evliliğine ve Josh Hartnett'den Leonardo DiCaprio'ya Michael Hutchence'a kadar bir çok ünlü erkekle girdigi gönül ilişkilerine rağmen hayatı boyunca hiçbir erkekle birlikte yaşamadığını söyledi.

3/ 28
Ünlülerin güldüren gafları

Danimarkalı Christensen "Şimdi 9 yaşına gelen oğlum Mingus dışında hiçbir erkekle gerçek anlamda yaşamadım" dedi. Christensen "ama Norman Reedus ile evlendiniz onunla bile aynı evde yaşamadınız mı" diye sorunca "Hayır, çünkü mesleğim gereği sürekli seyahat ediyordum. Bu yüzden böyle oldu" diye cevap verdi.

4/ 28