Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Gösteri dünyasının ünlülerinin hayatı dışarıdan bakıldığında masal gibi görünüyor değil mi ! Sınırsız para, saray yavrusu gibi evler ve gösterişli bir yaşam. Peki ya kapalı kapıların ardında neler yaşandığını biliyor musunuz. Ya da ünlülerin bugünlere hangi yollardan geçerek geldiğini.

Kimi doğmamış bebeğini kaybetti, kiminin anne ve babası bir trafik kazasına kurban gitti. Aralarında kendi öz akrabalarından şiddet gören bile var. İşte gösteri dünyasının ünlülerinin belki de "bu kadarı ancak filmlerde olur" diyeceğiniz gerçek ve trajik öyküleri.

1/ 17
Ünlülerin hayatından trajik öyküler

O KORKUNÇ GECEYİ HİÇ UNUTMADI

Anlatmaya, en çok bilinen öykülerden biriyle başlayalım.  Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron, gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı.Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991. Theron'un alkolik olan babası o gece eve sarhoş olarak geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı. Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü.

2/ 17
Ünlülerin hayatından trajik öyküler

"Babam hastaydı, bir alkolikti" diyen Charlize Theron o geceyi şöyle anlatmıştı:  "Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi. Ve annemin yaptığına gelince... Benim kızım da aynı durumda olsaydı ben de aynı şeyi yapardım."  Theron ailesinin mutlu günleri o korkunç gecede sona erdi. Charlize ve annesi Gerda için yeni bir hayat başladı.

3/ 17
Ünlülerin hayatından trajik öyküler

HAYATIM NASIL OLURDU MERAK EDİYORUM

Hollywood'un en gözde aktörlerinden biri olan Keaun Reeves'in gözlerinden yansıyan ve hiç geçmeyecekmiş gibi görünen hüznün sebebini biliyor musunuz... İşte o bakışların sebebi Reeves'in hayatı boyunca ardı ardına yaşadığı trajediler. Bunlar içinde onu belki de en çok etkileyeni hem adını bile koyduğu kızının 8 aylıkken ölü doğmuş olması hem de sevgilisinin bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi.

Yıl 2001'di. Hollywood'da meydana gelen bir trafik kazasında genç bir kadın, kullandığı jipin camından yola fırladı ve oracıkta hayatını yitirdi. Kazada ölen 28 yaşındaki kadın, Reeves'in sevgilisi Jennifer Syme'ydi. Bu haber üzerine Matrix 2 filminin çekimlerine hazırlanan Reeves kelimenin tam anlamıyla yıkıldı.

4/ 17