Unutulmayan dizi aşkları

Unutulmayan dizi aşkları

Unutulmayan dizi aşkları

Türk televizyonlarında ekrana gelen dizi aşklarında dram, acı, mutluluk hepsini gördük. Bazılarını o kadar benimsedik ki ekrandaki aşıkların üzüntülerini ve mutluluklarını yüreğimizin derinliklerinde hissettik. Bazı aşklarda kendimizi gördük. İşte dünden bugüne unutulmayan dizi aşklarının bazıları...

1/ 16
Unutulmayan dizi aşkları

AŞK-I MEMNU BEHLÜL - BİHTER

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinin başında gelen Aşk-ı Memnu, Bihter ve Behlül'ün yasak aşkını ekrana taşıdı. Başrollerini, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı dizi yayınlandığı her hafta çok konuşuldu. Bihter ve Behlül'ün yasak aşkı izleyici de ikiye böldü. Öyle ki dizide Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem'in cebine eşiniz sizi aldatıyor mesajları bırakıldı. Her haftası olay olan dizi kötü sonla bitti.

2/ 16
Unutulmayan dizi aşkları

AŞK YENİDEN  FATİH - ZEYNEP

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gürsoy'un paylaştığı 'Aşk Yeniden' dizisinin Fatih ve Zeynep aşkı kısa sürede izleyicinin ilgisini çekti. Birbirleriyle sürekli atışan ama bir o kadar da birbirlerine aşk olan bu ikiliyi herkes çok sevdi. 

3/ 16
Unutulmayan dizi aşkları

ADINI FERİHA KOYDUM  EMİR - FERİHA

Başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı 'Adını Feriha Koydum' da izleyicinin unutamadığı Aşklardan.  Fakir kız Feriha ve zengin oğlan Emir'in aşkını ekrana taşıyan dizi her hafta izlenme rekorları kırdı. Bütün zorluklara karşı aşkından vazgeçmeyen Feriha ve Emir'i izleyici çok sevdi. Mutlu sonla bitmesi beklenen dizi  Feriha'nın ölümüyle izleyiciyi şoke etti. Daha sonra 'Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu' adıyla ekrana gelmeye başlayan dizi Feriha'nın ölümüyle Emir'in yaşadığı zorlukları ekrana taşıdı. Öyle ki Çağatay Ulusoy, senaryo gereği saçlarını bile kazıttı.

4/ 16