Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim

"Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim"

Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim

Lale Devri dizisinde rol arkadaşı Gül Onat'a tokat atan Kenal Bal, yaşadıklarını bu sabah Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programında anlattı. Zaman zaman gözleri dolan Bal, ‘Beni suçlu bulurlarsa oyunculuğu bırakırım dedi.’

1/ 16
Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim

“Anlatması çok kolay bir olay değil. Çok çirkin bir olay. Ben bu çirkinliği savunmak için de gelmedim. Ama beni buraya getiren bir sürü birikim var. İlk sezondan beri gergin bir set.”

2/ 16
Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim

Tolga ile Hatice arasında buna benzer bir mesele vardı. Ondan sonra set gerçekten gerildi. O tarihten sonra oyuncular ikiye bölündü neredeyse. Sekiz kişi birbiriyle konuşmadan dizi çekiyoruz.
Tolgahan ile Hatice arasındaki kavga sanırım kadın dolduruşundan. Yoksa Tolga çok efendi çocuktur. O gün çok çirkin bir şey yaşadık. Şükrü Bey bir toplantı yaptı. Sözde barış toplantısı... Olmadı, tam tersine kavgaya dönüştü ve oyuncular taraf tutmaya başladılar. Hatice 6 kişiyle konuşmuyor, Ayten 5 kişiyle konuşmuyor. Benim sette tek konuşmadığım kadın Gül Onat.

3/ 16
Utancımdan sete yüzümü gizleyerek gittim

Gül Onat ile yıldızımız en başından beri barışmadı. Gül, barış toplantısında Ayten'e "Sen 2 yıl önce Hatice hakkında böyle konuşmuyordun" diyerek hesap sordu. Bunun üzerine Ayten, setten ayrılmak istediğini söyledi. Benim o güne kadar Gül Onat'a zaten bir sevgisizliğim vardı, ama o günden sonra nefret başladı ve yüzüne bakamaz oldum.
Gergin bir sette çalışıyorsunuz. Kimse kimseyle konuşmuyor. Sevgisizlik beni zaten gerer. 'Tüm bunlar tokat atmanızı gerektirir mi' derseniz, asla. Çok çirkin bir olay. Sette 'motor' denilene kadar kimse kimsenin yüzüne bakmıyor. Ama 'motor' dendiği andan itibaren herkes rolünü yapıyor.

4/ 16