Van İçin Rocka binler katıldı

Van İçin Rocka binler katıldı

Van'daki depremzedelere destek olmak amacıyla bir araya gelen rock sanatçılarının Maçka'taki Küçükçiftlik Parkı'nda düzenlediği konser sona erdi. Rock sanatçılarının konserinden elde edilen gelir Kızılay aracılığıyla Van'daki depremzedelere ulaştırılacak.

1/ 23
Van İçin Rocka binler katıldı

Rock sanatçıları 7,2 şiddetinde depremle sarsılan Van için harekete geçti. Aralarında Duman, Aylin Aslım, Mor ve Ötesi, Şebnem Ferah, Feridun Düzağaç, Yüksek Sadakat gibi ünlü isimlerin de bulunduğu rockçılar depremzedelere destek için bir araya geldi.

2/ 23
Van İçin Rocka binler katıldı

'Van için Rock' sloganıyla organize edilen konsere vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Sabahın erken saatlerinden itibaren Küçükçiftlik Parkı'ndaki konser alanına gelen izleyiciler, girişte uzun kuyruk oluşturdu.Gece yarısına kadar devam eden konserin 20 TL'den satılan biletleri yoğun ilgi nedeniyle 3 gün içinde bitti.

3/ 23
Van İçin Rocka binler katıldı

12 saat boyunca 40'ın üzerinde grubun sahne aldığı ve binlerce müzikseverin katıldığı konserin akşam bölümünde Çilekeş, Duman, Moğollar ile Şebnem Ferah gibi isimler sahne aldı. Ayrıca gün boyunca Kızılay'a gönderilen SMS'lerden elde edilen gelir depremzedelere gönderilecek.

4/ 23