Victorias Secret'ın yeni efsanesi

Houston, bir Meleğimiz var!

Victorias Secret'ın yeni efsanesi

Houston, bir Meleğimiz var! 

Victoria’s Secret’ın en yeni meleği Sara Sampaio yepyeni Body by Victoria koleksiyonunun lansman turu için Houston, Texas’taydı. Sara Sampaio, Houston’da şehir turunun ardından Houston Galleria, Willowbrook Mall ve Woodlands Mall alışveriş merkezlerindeki Victoria’s Secret mağazalarında markanın hayranlarıyla buluştu.

1/ 5
Victorias Secret'ın yeni efsanesi

Yeni Victoria’s Secret Meleği ayrıca Victoria’s Secret Body Care koleksiyonunu ve yeniden sunulan popüler parfüm Tease’i de tanıttı.

Yepyeni ve daha iyi sloganıyla tanıtılan Body by Victoria koleksiyonunda en yumuşak sutyenler, en narin danteller ve en konforlu kalıplar yer alıyor. Victoria’s Secret tarafından lanse edilen bir başka koleksiyon olan Lounge Collection ise rahatlamak ve gevşemek için ideal, yumuşak ve eğlenceli sutyenler içeriyor. Ve bunların tümü 12 mükemmel stilde, A-DDD cup ve XS-XL beden seçenekleriyle sunuluyor. En yeni Body by Victoria stillerini kaçırmak istemeyeceksiniz!

2/ 5
Victorias Secret'ın yeni efsanesi

Yepyeni Victoria’s Secret Body Care koleksiyonu; düzgünleştirici peeling/temizleyici, ultra yoğun krem temizleyici, nemlendirici vücut losyonu ve hafif vücut yağı olmak üzere günlük kullanıma uygun dört ürünle vücudu baştan ayağa besliyor, susuzluğunu gideriyor ve yumuşacık bir cilt yaratıyor. Patent aşamasındaki teknoloji ve klinik olarak kanıtlanmış formüllerle geliştirilen yeni VS Body Care koleksiyonu Acai, Verbena, Shea ve Hindistancevizi Sütü olmak üzere dört koku seçeneğiyle sunuluyor. Marka ayrıca en popüler kokularından biri olan Victoria’s Secret Tease’i yenileyerek sunuyor.

3/ 5
Victorias Secret'ın yeni efsanesi

 Siyah vanilya, buzlu armut ve gardenya tomurcuğu notalarının hakim olduğu Victoria’s Secret Tease, dantel ve file dokunuşları ve pembe pompasıyla şık bir şişede sunulan, baştan çıkarıcı bir koku.

4/ 5