Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Victoria’s Secret bugün yaptığı açıklamayla süper model meleklerine on yeni ismin ekleneceğini duyurdu.

Aralarında Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Behati Prinsloo ve Candice Swanepoel’in bulunduğu melekler listesine eklenen yeni isimler şöyle: Kate Grigorieva (Rusya), Taylor Hill (Colorado), Elsa Hosk (İsveç), Martha Hunt (Kuzey Carolina), Jac Jagaciak (Polonya), Stella Maxwell (İngiltere), Lais Ribeiro (Brezilya), Sara Sampaio (Portekiz), Romee Strijd (Hollanda) ve Jasmine Tookes (California).

Büyüyen Melekler ekibi, Victoria’s Secret’ın tarihindeki en geniş anlaşmalı modeller grubunu oluşturuyor; aynı zamanda dünyanın tanınmış ve yeni çıkış yapan modellerden oluşan en güçlü ekibi haline geliyor. Zamanlama çok uygun zira marka son birkaç yıldır Mayo ve Spor koleksiyonlarına ağırlık verirken bir yandan da uluslararası dağıtım ağında ciddi genişlemeye gitmiş bulunuyor. Victoria’s Secret, açık ara dünya lideri olduğu milyarlarca dolarlık iç giyim pazarında hakimiyetini sürdürüyor. Kısa süre önce duyurulan ve 2 Mayıs’ta ilk kez gerçekleşecek olan “International Bombshells’ Day” sebebiyle Victoria’s Secret mağazalarında ve VictoriasSecret.com web sitesinde kısa süreli, özel kampanyalar sunulacak. Kadınlar, bu özel günde kendilerini şımartmaya, içlerindeki o çekici bombayı keşfetmeye, arkadaşlarıyla zaman geçirmeye ve belki de biraz alışveriş yapmaya davet ediliyor.

En yeni meleklerin Bombshells’ Day kutlamalarını görmek için Victoria’s Secret’ı Instagram, Twitter ve Facebook’ta #TheNewestAngels hashtag’iyle takip edebilirsiniz.

Jasmine Tookes (California)
On dört yıl jimnastik yaptı ve lisede voleybol oynadı. Kendisini yeni ve egzotik yemekleri denemeyi seven bir gurme olarak tanımlıyor.

 

1/ 11
Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Romee Strijd (Hollanda)
İç mekan tasarımına ve yemek pişirmeye tutkun. Koşarak ve boks yaparak formda kalıyor.

2/ 11
Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Sara Sampaio (Portekiz)
Portekiz’in “En İyi Kadın Modeli” olarak Altın Küre ödülünü birden fazla kez kazandı. Karatede kahverengi kemer sahibi, keman çalıyor ve sörf yapmayı seviyor.

3/ 11
Viktoria's Secret'in yeni melekleri ile tanışın

Stella Maxwell (İngiltere)
Dünyanın her yanında yaşadı. Yeni Zelandalı bir menajer tarafından keşfedildi. Raket sporlarını, doğa yürüyüşlerini ve seyahat etmeyi seviyor.

4/ 11