Yarışmada kırmızı çamaşır tepkisi!

Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunduğu 'Frame Türkiye’nin ilk eleme gecesi önceki akşam yapıldı...

Yarışmada kırmızı çamaşır tepkisi!

“Frame Türkiye”nin ilk elemesi olaylı geçti. Antalya evinin birinci olmasını, yarışmacı Özlem Yücel’in giyim tarzına bağlayan rakipleri, “Kırmızı çamaşıra hayır” sloganlarıyla sonucu protesto etti.

1/ 14
Yarışmada kırmızı çamaşır tepkisi!

En çok Antalya izlendi

Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunduğu, TNT’de yayınlanan “Frame Türkiye”de 18 kişi yarışıyor. Altı farklı şehirde bulunan kameralarla dolu evlerde yaşayan yarışmacılar, www.frameturkiye.com adresi üzerinden de 7 gün 24 saat boyunca izleniyor. En fazla izlenen evin 150 bin TL kazanacağı yarışmada ilk eleme geçtiğimiz gün yapıldı. İstanbul evinden Mustafa’nın elendiği ilk haftanın birincisi ise Antalya evi oldu. Ancak bu sonuç, diğer evlerdeki yarışmacıları ayağa kaldırdı.

2/ 14
Yarışmada kırmızı çamaşır tepkisi!

Soyunup gitar çalacağım

Rakipleri, Antalya evinin birinciliğini, orada yaşayan Özlem Yücel’in giyim tarzına bağladı. Ankara evindeki yarışmacılar “Kırmızı çamaşıra hayır”, Eskişehir’dekiler ise “Tanga tunga” sloganları atarak tepkilerini dile getirdi. İstanbul’daki evde yaşayan müzisyen Orçun da “Ben de bundan sonra çıplak gitar çalacağım” dedi. Özlem Yücel ise kendini “Bu benim doğal halim. Evimde nasılsam, burada da aynı şekilde yaşıyorum. Kıskananlar çatlasın” diyerek savundu.

3/ 14
Yarışmada kırmızı çamaşır tepkisi!

4/ 14