Yası devam ediyor

Usta sanatçı Kayahan'nın büyük kızı Beste Açar, 3 Nisan'da hayatını kaybeden babası için yas tutmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarından babasıyla olan çocukluk fotoğraflarını paylaşarak duygusal notlar yazan Açar'ı arkadaşları yaptıkları yorumlarla

Yası devam ediyor

YASI DEVAM EDİYOR

Usta sanatçı Kayahan'nın büyük kızı Beste Açar, 3 Nisan'da hayatını kaybeden babası için yas tutmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarından babasıyla olan çocukluk fotoğraflarını paylaşarak duygusal notlar yazan Açar'ı arkadaşları yaptıkları yorumlarla teselli etmeye çalışıyor.

1/ 19
Yası devam ediyor

Kayahan'ın ölümünden sonra babasının evini ziyarete giden Beste Açar eve gittiğinde ki duygularını "Babacığımın kokusu var her yerde" sözleriyle dile getirdi.

2/ 19
Yası devam ediyor

Babasını çok özlediğini söyleyen Açar yazdığı "Baba, babam. Cennet kokulum ne çok özledim seni bilsen" notuyla da okuyanları duygulandırdı.

3/ 19
Yası devam ediyor

 Yumuşak doku kanserine yakalanan ve kemoterapi gören Kayahan, 23 Mart'ta hastaneye kaldırılmıştı. Kayahan'ın hayatını kaybettiği haberini ilk olarak şarkıcı Suat Suna Twitter hesabından "Bugün kara bir gün... Ben ikinci babamı kaybettim, Türkiye de Büyük Usta'sını... Rahat uyu Kayahan Abi. Unutulmayacaksın..." mesajıyla duyurdu. Bu haberin ardından sevenleri ve bir çok ünlü isim duygularını sosyal medya üzerinden dile getirmişti.

4/ 19