Yeni sezonun en iddialı 10 projesi!

Şu sıralar her gün kanallarda yeni diziler bir bir perde açıyor.

Yeni sezonun en iddialı 10 projesi!

Şu sıralar her gün kanallarda yeni diziler bir bir perde açıyor. Kimi güldürüyor kimi de gözyaşı vaat ediyor. Aslında bu diziler, bu sezon ne kadar çok yeni yapım izleyeceğimizin de ayak sesleri. Ancak kanallar en iddialı yapımlarını bayramdan sonraya, yani eylül ayına saklıyor. İşte size aşkı, ihaneti, entrikası, yalanı, tecavüzü, töresi, kardeş kavgası ve hastalık kozlarıyla bu yılın en iddialı 10 projesi...

SENSİZ OLMAZ
12 Eylül'de Show’da başlayacak olan Sensiz Olmaz, boşanmış bir çiftin çocuklarının amansız bir hastalığa yakalanmasını konu ediniyor.

1/ 21
Yeni sezonun en iddialı 10 projesi!

“Çocuğun için her şeyi göze alabilir misin?” sorusunu yeniden gündeme getirecek dizinin başrolünde Nurgül Yeşilçay ve Murat Han var. Onlara Gönülçelen’in Levent’i Onur Saylak, Yaprak Dökümü’nün Hayriye’si Güven Hokna ve Leyla’sı Gökçe Bahadır eşlik ediyor.

2/ 21
Yeni sezonun en iddialı 10 projesi!

İFFET
İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde yaşayan çapkın delikanlı Cemil’e âşık olan İffet, sevgilisinin tecavüzüne uğrar. Piknikte arabanın camına kafasını sıkıştırarak tecavüz ettiği İffet’i evlenmek vaadiyle kandırmıştır Cemil. Ama başkasıyla evlenir...

3/ 21
Yeni sezonun en iddialı 10 projesi!

Türk sinemasının en önemli filmleri arasında yer alan İffet şimdi dizi oldu. İffet’i Yaprak Dökümü’nün Ferhunde’si Deniz Çakır oynayacak. Cemil karakterini ise Karadağlar’ın Gülali’si İbrahim Çelikkol canlandıracak. Gelecek sezonun iddialı yapımları arasında sayılan İffet eylülde Star’da başlayacak.

4/ 21