Yeni sezonun gözde oyuncuları

İzleyicilerin beğenisini toplayan ünlü oyuncular yeni sezon için kapışılıyor..

Yeni sezonun gözde oyuncuları

Bergüzar Korel

Uzun boyu güzellliği ve 150 bin dolarlık ahlaksız teklife "evet" diyerek oğlunun hayatını kurtarmasıyla hayatımıza girdi Şehrazat. Ona hayat veren Bergüzar Korel de kısa sürede ekranların en çok aranan kadın oyuncuları arasındaki yerini aldı. Bölüm başı 25 bin TL kazanan güzel oyuncu, önümüzdeki sezon yapımcıların gözdelerinden biri.

1/ 9
Yeni sezonun gözde oyuncuları

Beren Saat

Basamakları çok hızlı tırmandı. Türkiye'nin Yıldızları yarışmasıyla ekrena "merhaba" dedi. Ardından Aşka Sürgün dizisinde rol aldı ama şöhret basamaklarını Hatırla Sevgili'yle tırmandı. Şu anda Aşk-ı Memnu dizisinde öpüşme sahneleriyle adından söz ettiriyor. Bölüm başı 30 bin TL kazanan genç oyuncu, önümüzdekis sezonda Aşk-ı Memnu'da olacak.

2/ 9
Yeni sezonun gözde oyuncuları

Deniz Çakır

Hülya Avşar ve Cihan Ünal'ın oynadığı Kadın İsterse dizisiyle tanıdık. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü'yle yaptı. Bölüm başı 17 bin TL kazanan oyuncu, önümüzdeki sezon Yaprak Dökümü'nde "kötülük" yapacak.

3/ 9
Yeni sezonun gözde oyuncuları

Nurgül Yeşilçay

İlk kez İkinci Bahar'da izledik. Ardından Asmalı Konak'taki performansıyla adını ekran tarihine altın harflerle kazıdı. Sonra Ezo Gelin oldu. Yeşilçay bölüm başı 50-60 bin TL.ye imza atıyor.

4/ 9