Yenilmezler vizyona girdi

Bu yılın merakla beklenen filmlerinden olan “Marvel’dan Yenilmezler: Ultron Çağı” için önceki akşam, Bebeköy Backyard’da LG OLED TV sponsorluğunda özel bir parti düzenlendi. Mert Vidinli’nin ev sahipliğini üstlendiği partiye iş, sanat ve cemiyet hayatında

Yenilmezler vizyona girdi

Bu yılın merakla beklenen filmlerinden olan “Marvel’dan Yenilmezler: Ultron Çağı” için önceki akşam, Bebeköy Backyard’da LG OLED TV sponsorluğunda özel bir parti düzenlendi. Mert Vidinli’nin ev sahipliğini üstlendiği partiye iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı. Gecede DJ Doğuş Çabakçor’un müzikleriyle eğlenen davetliler, filmde yer alan süper kahramanların aksesuvarlarıyla poz verdiler. Film, bugün vizyona girdi. Pelin Karahan partiye eşi Bedri Güntay’la katıldı. Karahan, 4 aylık olan bebeği Ali Demir için bu sezon yeni bir projede yer almayacağını söyledi

1/ 21
Yenilmezler vizyona girdi

Pelin Karahan partiye eşi Bedri Güntay’la katıldı. Karahan, 4 aylık olan bebeği Ali Demir için bu sezon yeni bir projede yer almayacağını söyledi.
 

2/ 21
Yenilmezler vizyona girdi

Balayı falan yok

Derya Şendoy partiye sevgilisi Seçkin Özdemir ile katıldı. Şensoy, çıktıkları Dubai tatiliyle ilgili yapılan “ön balayı” yorumlarına yanıt verdi: “Herkes Dubai’ye balayı için gitmiyor.”

3/ 21
Yenilmezler vizyona girdi

Helin’e abla desteği

Kısa süre sonra tasarladığı kıyafetleri bir davetle tanıtacağını söyleyen Helin Avşar, ablası Hülya Avşar’ın da bu tanıtımda modellik yapacağını belirtti.

4/ 21