Yerli sosyete doğum günü partisinde

Yerli sosyetenin ünlü isimleri geçtiğimiz hafta neler yaptı ?

Yerli sosyete doğum günü partisinde

KINA GECESİ

Süreyya Yalçın’ın en yakın arkadaşı Selin Nevşehirliveziroğlu evleniyor. İki yıldır flört ettiği Boğaçhan Fidan ile hayatını birleştirmeye hazırlanan Selin Hanım’ın kına gecesi, geçtiğimiz akşam Al Jamal’de yapıldı. Yalçın’ın organize ettiği kına gecesinde hanımlar, ellerine kına yakıp, şarkılarla Nevşehirliveziroğlu’nun bekarlığa veda edişini kutladılar. Yalçın’ın nikâh şahidi olacağı düğün ise yarın akşam Kalyon Otel’de yapılacak.

1/ 14
Yerli sosyete doğum günü partisinde

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ

Ralph Tezman, yeni yaşını dün gece kutladı. Doğum günü partisi ise, Hotel Les Ottomans’ın altında açılan Ottomans 29’da gerçekleşti. Tezman’a bu mutlu gününde en büyük sürprizleri sevgilisi Sanem Kardıçalı, yakın arkadaşı Emre Kütük ve onun sevgilisi Esra Ergintuğ’un yaptı.

2/ 14
Yerli sosyete doğum günü partisinde

TURİSTİK VE YATIRIM AMAÇLI GEZİ

A&Z İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Kesler ve eşi Süheyla Hanım, hafta sonunu Gümüşhane’de geçirdi. Çifte, yakın arkadaşları Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ile eşi Selma Hanım, Mermerler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mermer ile eşi Birnur Hanım ve kızları Mutlu, ABD’den gelen misafirleri Prof. Jay Wentworth ve eşi Nancy Wentworth de eşlik etti. Ciplerle konvoy halinde Gümüşhane ve çevresini gezen grup, yatırım için de incelemelerde bulundu. Gruba, Şiran Tomara Şelalesi’ni gezdikleri sırada, D- Mühendislik ve Yapı Ltd. Şirketi Genel Müdürü Mesut Engin Doğan ile Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak da katıldı.

3/ 14
Yerli sosyete doğum günü partisinde

MONIC HANIM'IN BASTONU

Monik Benardete, şeker hastası olduğu için günde beş insülin iğnesi oluyor. Ancak iğneler, Benardete’nin vücudunda şişkinliklere yol açıyor. Önceki gün Sara Rodrik’in Galeri G-Art’taki sergisinin açılışında rastladığım Monik Hanım’ın bastonundan destek alarak yürüdüğünü gördüm. Kullandığı baston ise en az onun kadar renkliydi...

4/ 14