Yeşilçam ödül gecesinden kareler

Yeşilçam Ödülleri'nde bu sene tıpkı Oscar törenlerindeki gibi oyuncularımızı tasarımcılar giydirdi.

Yeşilçam ödül gecesinden kareler

Geçtiğimiz yıllarda jean giyerek ve özensiz geldiği için eleştiri oklarına hedef olan oyuncular, bu sene sponsor modacılarla şıklık yarışına girdiler

1/ 11
Yeşilçam ödül gecesinden kareler

TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi’nin işbirliğiyle TURKCELL’in Ana Sponsorluğu’nda, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yeşilçam Ödül Töreni’nde adaylar ve birçok davetli ünlü modacılar tarafından giydirildi. Cansu Dere ve Halit Ergenç’in sunumu ile gerçekleştirilen gecede “En İyi Kadın Oyuncu” seçilen Demet Akbağ-Nihan Buruk, “En İyi Erkek Oyuncu” dalında yarışan Güven Kıraç ve Sermet Yeşil, ayrıca Özge Özpirinççi-Hakan Akkaya, Nebahat Çehre-Elif Cığızlıoğlu, Nehir Erdoğan-Cengiz Abazoğlu’nun, Hatice Aslan ve Selma Ergeç-Gamze Saraçoğlu’nun, Halit Ergenç, Hakan Akkaya’nın, Cansu Dere ise Dilek Hanif imzasını taşıyan kıyafetlerle sahnedeydi. Ödül törenlerine kot pantolon gibi rahat kıyafetlerle gelen genç oyuncuların, sponsor kıyafetleri sayesinde kendilerine özen gösterdikleri gözden kaçmadı. 45 yıllık modacı Yıldırım Mayruk, Yeşilçam Ödülleri’ne katılan ünlülerin kıyafetlerini sorduk. Mayruk, kıyafetleri hangi modacıya ait olduğunu bilmeden yorumladı.

2/ 11
Yeşilçam ödül gecesinden kareler

Ahu Yağtu, Tasarım: Zeynep Tosun
Gepyer ve etekteki dekolte iyi uygulanmadığı için; beldeki kalın kemerle birleşince uzun bir beden daha kısa bir bacak boyu olmuş. Bu da kendisini daha kalın, belsiz yapmış.

3/ 11
Yeşilçam ödül gecesinden kareler

Burcu Kara (Tasarım: Gamze Saraçoğu)
Herkesin özenerek geldiği bir geceye alışverişten dönerken katıldığını zannediyorum. Birileri emri vaki yapmış herhalde.

4/ 11