Yılın son günü süpriz parti

SANATÇI Atilla Özdemiroğlu, yılın son günü Phuket’te evlenen Gonca Vuslateri-Burak Ertoğan çiftine evinde kutlama partisi organize etti.

Yılın son günü süpriz parti

SANATÇI Atilla Özdemiroğlu, yılın son günü Phuket’te evlenen Gonca Vuslateri-Burak Ertoğan çiftine evinde kutlama partisi organize etti. Davetliler, Vuslateri’nin “Türk erkeğiyle evlenmem” sözlerini sahte dolar takarak ti’ye aldı. Vuslateri “Ben bu paraları Türk parası olmadığı için kullanmayacağım. Burak beni çok değiştirdi” dedi.
 
Kaynak: www.gazetevatan.com / EMRAH AKÇAAY / MAKARON
 

1/ 6
Yılın son günü süpriz parti

2/ 6
Yılın son günü süpriz parti

3/ 6
Yılın son günü süpriz parti

GONCA Vuslateri, kocası ve evlilik üzerine şu satırları kaleme aldı:  “En güzel gelinlik, alnının ak olması bir kadının… Sefil dakikaların koyu deliğe gidişini görmek ve geriye beyaz bir gelinlik kadar ipek kalkmak. Tutup sevdiğinin fotoğrafını aynaya ‘Sendeki suret, bendeki aslı!’ demek. ‘Dur hiçbir şey anlatma’ der gibi erkeğinin seni bir balıkla aldatışına tanık olmak, dişi balık onun dudaklarına koşarken bir kadın olarak okyanusun dibinde ağlamak… Bir Turgut Uyar şiiri gibi gerçeği ezildiği yerden çıkarıp, bıraktığı ize şiir yazmak… Kimliksiz, kalıpsız. ‘Aşığım ulan!’ diye düşene kadar dönmek, başın dönene kadar… Başın göğe erene kadar!  ‘Tanıştığımız gün’ tarihimiz kutlu olsun kocacığım.”

4/ 6