Yok yere ünlü olanlar

Ekranlarda boy gösteren, hiçbir şey yapmadıkları halde ünlü olan isimler...

Yok yere ünlü olanlar

ESRA-CEYDA ERSOY KARDEŞLER
IQ Kontenjanından
Hayatımıza 2008'de Şarkı Söylemek Lazım yarışmasıyla girdiler. Yarışmadaki koçları Ümit Besen'di. Onun eşliğinde " I love you I love you, do you love me yes I do" şeklinde devem eden şarkınını sadece İngilizce bölümlerini söyleyebilmişlerdi. Jüri üyelerinden biri " Bu hafta sözler daha iyi anlaşıldı" deyince, gelen açıklama şöyle oldu: "Yaaağ beeeyn Bilkeeeeynt meezunu olduğum içiiin yaağni orda da eğitim İngilizce olduğu için çok zorlanmadım tabeeğğ, eğitim aldığım içiiiinn..."

1/ 23
Yok yere ünlü olanlar


Bu daha başlangıçtı. Dünyada bu tip kız kardeş örnekleri vardı ama IQ'ları oda ısısı seviyesindeydi. Video dünyasındaki patlamaları Kenan Erçetingöz'ün programına çıkıp çamları devirmeleriyle oldu. Programda, sperm bankası yoluyla hamile kalan Leyla Kömürcü'yü "Penis bankasından penis olan kadın" olarak hafızalarında çıkaracaklardı. Son olarak bir reklam filminde "Bütün dünya anladı" sloganını anlamayarak, tüm iktisadi doktrinleri yıkarcakısına gülerken ve ortak sermayeden yerken görüldüler...

2/ 23
Yok yere ünlü olanlar

CEMİL BARAN

Dezenformasyon kontenjanından
Münevver Kar8abulut cinayetinin ardından hayatımıza girdi, enfermasyon kirliliği yaratan yaratılan bu korkunç cinayette bu becerisiyle zirveye oturdu. Soruşturmayı yanlış yönlendirecek tüm bilgiler onda mevcuttu! Biraz araştırılınca, Cemil Baran'ın Gaziantap'te yerel bir gazetede çalıştığı ortaya çıktı.

3/ 23
Yok yere ünlü olanlar


Geçmişiyle de bugünkü duruşuyla da kafaları karıştıran Baran, dört yıl Aczimenti tarikatının içinde kalıp, cüppe ve sarıkla sokaklarda gezdiğini bu nedenle ticaretle uğraşırken iflas ettiğini, işyerini kapatmak zorunda kaldığını söylemişti. Cemil Baran en son, Teke Tek programına katılmak isterken görüldü. Aldığı yanıt ise: "Sizin bu programı seyretmeniz bile bizim için zuldür"

4/ 23