Yunus Günçe'den Acun Ilıcalı itirafı

Yunus Günçe'den Acun Ilıcalı itirafı

Yunus Günçe bu sezon Survivor’a damga vurdu. ‘Yunus Günce’ olarak gittiği Dominik’ten soyadına koca bir ‘Ç’ kondurarak döndü. Günçe, Survivor'ın başarısını Acun Ilıcalı'nın samimiyetine bağlıyor.

Yunus Günçe 'Ç' ile! Survivor 2016'da en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Kariyerine bakınca daha iyisini yapabilecekken daha azı ile ‘yetinmiş’ biri aslında ama bundan sonrası için oldukça istekli ve iddialı: “Survivor’da kazandığım şeyler ile arama hiç kimsenin girmesine izin vermeyeceğim” diyor.

Milliyet

1/ 8
Yunus Günçe'den Acun Ilıcalı itirafı

Dört buçuk ay boyunca fanları evlerin salonlarından seslendi: Hadi Yunus! Parkurda daha iyi bir Yunus Günçe olabilir miydi peki?

En başta yaşadığım 2 çok büyük sakatlık oldu. Ritmimi çok geç yakaladım yakaladıktan sonra da parkurlarda kimseden geri kalmadım. Benden ortalama 15 yaş genç insanlarla yarıştım. Yine de hiç fena değildim. Ama  bitirişlerde bir telaşım vardı. O telaş da sanıyorum üzerimde kurulan baskıdan kaynaklandı. Bu baskıyı da kim neden kurdu bunu da zaten herkes biliyor.

2/ 8
Yunus Günçe'den Acun Ilıcalı itirafı

Semih işinin şov olduğunu ve buna TV’de devam etmek istediğini söyledi. Semih gerçek bir karakter miydi? Adada oynadı mı?

Semih konusunu tekrar açmak istemiyorum. Konu çok önce bitti. Ben sadece kendi kariyerime ve yapacaklarıma odaklanıyorum. Bence o da öyle yapsın. Umarım başarmak istediklerini başarır. Kendisine geçmiş olsun diyorum. Bundan sonra katılacağı yarışmada da başarılar. Umarım bu defa şeytanın bacağını kırar. Kısmetse olur!

3/ 8
Yunus Günçe'den Acun Ilıcalı itirafı

Bazı açıklamalarının ya da davranışların aleyhinize delil olarak kullanıldığı da oldu Dominik'te. Kendinizi iyi anlatabildiğinize inanıyor musunuz?

Kendimi ifade etmek çok kuvvetli olduğumu düşündüğüm alanlardan bir tanesi. Hayatta pek çok parkur var. Bu da benim kendimi iyi hissettiğim bir parkur. Anlamak istemeyene ne yapsan anlatamazsın. Zaten benim hedef kitlem de anlamak isteyenler oldu hep. Anlamak istemeyenlerin bana zaman kaybettirmesine izin vermedim bundan sonra da vermeyeceğim. Kendi tempomu başkalarının yavaşlığına göre ayarlayamam. Hızlıyımdır. Hızlı olanlarla daha iyi anlaşıyorum.

4/ 8