Yuva yıkan sarışın !

Mel Gibson'ın eşi Robyn'den boşanmak üzere olduğu magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yuva yıkan sarışın !

HANGİSİ GERÇEK OKSANA

Ünlü aktör Mel Gibson'ın 28 yıllık eşi Robyn'den boşanmak üzere olduğu magazin gündemine bomba gibi düştü. Haber duyulur duyulmaz da ilk olarak Gibson'ın bir film çekimi için gittiği Costa Rica'da oldukça samimi bir şekilde görüntülendiği güzel akıllara geldi. Herkes adının Oksana olduğu belirtilen bu güzel yüzünden Gibson'ın yuvasını dağıtacağını konuşurken ortalık iyice karıştı. Çünkü, Gibson ile ilişkisi olduğu söylenen iki farklı kadın daha ortaya çıktı. Bunlardan biri Rusya'nın tanınmış pop müzik sanatçılarından Oksana Pochepa. "Mel'in Rus bebeği benim" diyen 24 yaşındaki Pochepa "Bu gerçekten ciddi bir durum. Umarım birlikteliğimiz uzun süreli olur" diye konuştu.

1/ 17
Yuva yıkan sarışın !

Aynı zamanda model de olan Oksana Pochepa "Biz farklı insanlarız ama Mel olgun biri ve ne istediğini biliyor. Elbette ben de ne istediğimi biliyorum" dedi. Seksi şarkıcının Mel Gibson'ı geçen yıl Boston'da çekilen filminin setinde sık sık ziyaret ettiği konuşuluyor.

2/ 17
Yuva yıkan sarışın !

Ancak bu bile Mel Gibson'ın evliliğinin bitmesine sebep olan gerçek sevgilisinin kim olduğunu açıklamaya yetmiyor.

3/ 17
Yuva yıkan sarışın !

Bir dönem Gibson'ı "eğlendirdiğini" itiraf eden piyanist Oksana Kolesnikova da aktörle birlikte olduğu iddia edilen güzellerden.

4/ 17