Zihni Göktay'ın ücret isyanı

Zihni Göktay'ın ücret isyanı

Zihni Göktay'ın ücret isyanıUsta oyuncu Zihni Göktay, konuk olduğu “Söylemezsem Olmaz” programında şaşırtan açıklamalar yaptı:
 

1/ 11
Zihni Göktay'ın ücret isyanı

"NE AKDENİZ’DE GEMİM VAR NE DE EGE’DE BİR YATIM!"

Dizilerde yaşanan aşklar bana “Aşk Gemileri”ni hatırlatıyor…Aşk gemisine yolcular biner, aşk yaşar ve yolculuk bitince herkes bavulunu alıp ayrılır…Ne Akdeniz’de gemim var ne de Ege’de bir yatım, bir kütüphanem bir de çekyatım!

2/ 11
Zihni Göktay'ın ücret isyanı

"BÖLÜM BAŞI 2000 LİRA TEKLİF ETTİLER; KOMİK GELDİ"

Yeni bir dizi için teklif getirdiler. Kurtlar Vadisi’nin yapımcılarından 2000 Lira bölüm başı önerdiler, komik geldi kabul etmedim. Bölüm başı 7500 lira istedim. 50 yılımı tiyatroya verdim. Aldıkları paralar oyunculara helal olsun.

3/ 11
Zihni Göktay'ın ücret isyanı

"EŞİM OYNADIĞIM DİZİNİN SETİNE GELDİ"

Bir dizi çekiyorduk. Akşam 19.30’da başladığımız çekimler, sabah 08.30 olmasına rağmen halen daha devam ediyordu…Eşim çıkageldi sete; yapımcının yanına gitmek istediğini söyledi ve yapımcıya ”Biz” dedi, "Aç değiliz, açıkta değiliz.Haftalardır eşim sabaha karşı geliyor eve. Lütfen senaryo icabı eşimi memleketine gönderin; eşim bana ve çocuklarıma lazım!” dedi. Kağıttan kayığım bile yok leğende yüzdürmek için ama mutlu ve huzurlu bir ailem var!

4/ 11