2014 aksesuar trendi

Eski tarz takılardan sıkıldınız mı? İşte yeni aksesuar modelleri...

2014 aksesuar trendi

Kadınların vazgeçilmezi aksesuarlar her sene modaya uygun olarak yenilense de klasik bazı parçaların dışına pek çıkılmıyor. Büyük gösterişli kolye ve yüzükleri taşıyabilen cesur kadınlar hepimizi imrendiriyor…

Bu aksesuarları ilk defa duyuyor ya da garip göründüklerini düşünüyor olabilirsiniz ama bunlardan birer tane edinmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var! Yakında herkesin üstünde bu yeni aksesuarları görebilirsiniz!

Kelepçeli Küpeler

Yeni model aksesuarlardan en popüleri kelepçeli küpe modelleri. Kulak kepçesine takılan bu küpelerin birçok çeşidi var! Taşlı, sallantılı, asi küpelere bayılacaksınız.

Cara Delevigne kelepçe küpesini saçlarını topuz yaparak kullanmış ve biz bu görüntüsüne bayıldık!

1/ 7
2014 aksesuar trendi

Üst parmak yüzüğü

Bu yüzüklerin normal yüzüklerden farkı parmağınızın dibine değil, eklem yerinin üstündeki kısıma takılıyor olması. Normal yüzüklerden daha küçük boyutlu bu takılara bayılacaksınız.

Bu yüzükleri alırken parmak numaranızı belirlemek için normalde kullandığınız yüzük numarasını ikiye bölün, yüzüğünüz tam parmağınıza göre olacaktır.

2/ 7
2014 aksesuar trendi

El mücevheri

Bizim çok alışık olduğumuz bir takı el mücevheri. Fakat bu takılar eskiden daha otantik ve oryantal bir havaya sahipken artık daha modern ve minimalist tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.

3/ 7
2014 aksesuar trendi

İki parmak yüzükleri

Birkaç yıl önce sadece rapçilerin elinde gördüğümüz parlak taşlı yüzükleri Kylie Minogue parmağına taktığından beri takı tasarımcılarının gözdesi.

İki parmak yüzüklerin size uygun bir modeli mutlaka vardır! Ayrıca bu yüzüklerin rahatsız olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz!

4/ 7