Babanız için Goldaş ayrıcalığı

Babanız için Goldaş ayrıcalığı

Hayatımızın güçlü çınarları, sırtımızı güvenle dayayacağımız en özel insan. Erkekler için olmak istedikleri sembol, kız çocukları için ise her zaman hayatlarındaki en özel erkek… Bir erkek; çocuğu olduğu gün babalığa adım atarken aslında her günü bu bilinçle yaşamaya başlar. Baba olmanın sorumluluğu zamana direnir, çocukların yaşı ne olursa olsun devam eder. Babalarımıza duyduğumuz sevgiyi, bizler de Babalar Günü’nde özel bir hediye ile gösterebiliriz.

1/ 29
Babanız için Goldaş ayrıcalığı

Goldaş mağazalarında bu özel gün için farklı hediye seçeneklerini bir arada bulabilir ve babanız için en uygun seçimi yapabilirsiniz. Alternatiflerimiz neler mi diyorsunuz? Taşlı, özel amblemli şövalye yüzükler, kemerler, deri cüzdanlar, rengârenk kravatlar, gümüş kol düğmeleri ve kravat iğnesinden oluşan setler, puro aksesuarları, kalemler, anahtarlıklar, kitap ayraçları…

2/ 29
Babanız için Goldaş ayrıcalığı

Goldaş hem altın hem de gümüş konusundaki uzmanlığını babalara özel hediyelere de taşıyor. Siyah, mavi ve kırmızı değişik renkteki taşlarla gümüş ve altını birleştiren Goldaş, özel tasarım şövalye yüzüklerini beğeniniz için sunuyor. Ayrıca tek ya da set olarak seçebileceğiniz kol düğmeleri ve kravat iğneleri, altın ve gümüş işçiliğinin en özel yansımalarını ortaya koyuyor. Tercihiniz farklı aksesuarlardan yana ise gümüş kalemler, anahtarlıklar, puro makası ile deri cüzdan, kartvizitlik ya da puro kabından oluşan ürünler Goldaş mağazalarında sizi bekliyor. Deri ürünler arasında yer alan siyah ve kahverengi kemerler ise gümüş toka alternatifleri ile dikkat çekiyor. Goldaş aksesuarlarının tasarımları kadar kaliteleri de ayrıcalıklı seçimler sunuyor.

3/ 29
Babanız için Goldaş ayrıcalığı

İtalya ve Fransa’da Goldaş’a özel tasarlanan ipek kravatlar ise yılın moda renkleri ve trendlerini yansıtıyor. Goldaş’ın Babalar Günü’ne özel hediye seçeneklerini daha yakından görmek için size en yakın Goldaş mağazasını ziyaret edebilirsiniz. www.goldas.com.

4/ 29