Korkusuz dublör İstanbul’u sallayacak

Çılgın dublör Bello, Boğaz’ı yakından görmek için ünlü yapımcı Neil Mandt ile İstanbul’a geliyor.

Korkusuz dublör İstanbul’u sallayacak

“Asya ve Avrupa’nın kesiştiği muhteşem İstanbul’da bu numarayı yapmadan ölürsem gözüm arkada kalır!” diyen gözüpek dublör Bello, Boğaz’ı yakından görmek için ünlü yapımcı Neil Mandt ile İstanbul’a geliyor. Çılgın dublörün yapmayı planladığı yürekleri hoplatan bu gösterisi ile tüm dünyanın gözü İstanbul’da olacak!

1/ 8
Korkusuz dublör İstanbul’u sallayacak

Bu çılgın proje, Kurtlar Vadisi’nin Sharon Stone ve Andy Garcia ile olan sahnelerini çeken Emmy ödüllü Hollywood’tan ünlü yönetmen ve yapımcı, aynı zamanda Mandt Bros. Productions’ın sahibi Neil Mandt’e ait. İstanbul’a televizyon şovlarında sık sık yer veren ünlü yapımcı Mandt de, çılgın dublör Bello ile birlikte bu yeni projenin startını vermek için bu ay içinde İstanbul’da olacaklar.

2/ 8
Korkusuz dublör İstanbul’u sallayacak

6 DİL BİLEN DUBLÖR Yaptığı çılgınca gösterileri ile çok ses getiren, dünya basınında hakkında 250 milyonun üzerinde izlenim ve yorum bulunan ve hızla artmaya devam eden Bello Nock, çok sevdiği İstanbul’da, Asya ve Avrupa’nın birbirine bağlandığı noktada hiç görülmemiş başka bir inanılmaz gösteriyi yapacak.

3/ 8
Korkusuz dublör İstanbul’u sallayacak

6 yabancı dil konuşabilen, ölümü hiçe sayan gösterileri güvenlik kilitsiz yapan Bello, en son 3 Haziran’da Times Meydanı’nda yerden metrelerce yüksekte sandalye üzerinde 8 saat dengede kaldığı sırada birçok televizyon kanalından farklı haber bültenleri ve televizyon programları ile canlı söyleşiye katılarak bir günde 30 milyon sosyal medya izlenimine ulaştı.

4/ 8