So CHIC ile yılbaşı gecenize şıklık katın

So CHIC, bu yılbaşında da çok özel bir koleksiyona imza atıyor...

So CHIC ile yılbaşı gecenize şıklık katın

So CHIC, her sene olduğu gibi bu yılbaşında da çok özel bir koleksiyona imza atmakta… Fransızca’da siyah anlamını taşıyan Noir ismiyle satışa sunulan koleksiyonda yılbaşı geceniz için birbirinden şık tasarımlar yer almakta. Ana malzemesi gümüşten oluşan tasarımlar, siyahın her daim zarifliğini ve şıklığını yansıtıyor. Noir Collection’da 100’den fazla ürün seçeneği mevcut. Gümüşten dizayn edilen tasarımlar; rose gold micron ve rodyum kaplama seçeneği ile onix, smoky quartz ve kristal taşlarla süslendi.

1/ 9
So CHIC ile yılbaşı gecenize şıklık katın

Moda ve trendlere önem veren şehirli kadının, günün her saati kullanabileceği tasarımlar hazırlayan So CHIC her bütçeye uygun farklı hediye seçenekleri sunuyor. Yılbaşı gecesi şıklığını tamamlayacak tasarımlarda, hem size hem sevdiklerinize göre bileklik, kolye, küpe ve yüzük tasarımları koleksiyonda geniş ürün yelpazesi ile yeralmakta…

2/ 9
So CHIC ile yılbaşı gecenize şıklık katın

Trendsetter ların gözünden kaçmayacak, zamansız bir tasarım olan leopar desenli So CHIC… Time alımlı, yaratıcı, şık ve kullanışlı tasarımı ile göz alıcı bir çizgiye sahip… So CHIC mağazalarından alışveriş yapan herkes, yılbaşına özel her 100 TL’lık alışverişlerinde ocak ayında kullanabileceği 25 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Türkiye’de 57, dünya da 68 mağazasıyla oldukça geniş ürün seçeneğini ile tüketiciyle buluşan So CHIC tasarımları tüm yıl size şans getirecek. Birbirinden şık ve kullanışlı tasarımların yer aldığı ‘Noir Collection’ ı, tüm So CHIC mağazalarında bulabilirsiniz.

3/ 9
So CHIC ile yılbaşı gecenize şıklık katın

So CHIC Yılbaşı Özel Kampanyası;

31 Aralık 2013’e kadar yapılan her 100 TL’lik alış verişe ocak ayında kullanılabilecekleri 25 TL lik hediye çeki veriliyor. Bu kampanya başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez.

4/ 9