Bajaj Qute iç ve dış görüntüsü nasıl?

Bajaj qute iç ve dış görüntüsü ile çok merak ediliyor

Bajaj Qute iç ve dış görüntüsü nasıl?

Hintli Bajaj şirketi otomobil dünyasına bomba gibi bir araç ile geliyor.Bajaj yıllardır motorsikletleri ile tanınmıştı.Bajaj motorlar sağlamlık ve görselliği ile beğenilirken araba olarakta bir model ile karşımıza çıkıyor.Hemde bu araba 15 Bin TL gibi bir fiyat ile satılacak.

1/ 21
Bajaj Qute iç ve dış görüntüsü nasıl?

Çok güçlü ve çok hızlı bir araba değil.Fakat şehir içinde motorsiklet alacağınıza bu arabayı almayı tercih edebilirsiniz.

Türkiye’de Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilen ve dünyanın sayılı motosiklet üretici markalarından biri olan Hintli Bajaj’ın 4 tekerlekli 4 kişilik yeni aracı Bajaj Qute 15 Bin TL'lik bir fiyatı ile gelecek.

2/ 21
Bajaj Qute iç ve dış görüntüsü nasıl?

Ayrıca bu fiyata hindistan'da bile satılmadığını dünyada ilk olarak Türkiye'de satılacağı duyuruldu.Bu arabanın motoru dışında diğer arabalardan pek farkı bulunmuyor.

Türkiye’nin ardından dünyanın 16 ülkesinde satışa sunulacak aracın lansmanı çarşamba günü Hintli Bajaj’in ve Kuralkan Holding’in üst düzey yöneticilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşecek.

3/ 21
Bajaj Qute iç ve dış görüntüsü nasıl?

Hatırlarsanız zamanında 3 tekerlikli tripotörler vardı.Bajaj Qute evrimsel uzantısı olarak görülüyor.Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen Qute, saatte 70 km hıza ulaşmaktadır.13 beygir gücünde olan bu araç şehir içinde sıkıntı çıkarmadan kullanabileceksiniz.

4/ 21