En güzel vosvos'lar

En güzel vosvos'lar

En güzel vosvos'lar

Bakırköy Belediyesi ve Volkswagen Kaplumbağa Otomobil Derneği işbirliğiyle düzenlenen “En Cicimiz Vosvos Festivali”, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun Türkiye’deki tek vosvos limuziniyle attığı Bakırköy turuyla başladı.

1/ 8
En güzel vosvos'lar

Başkan Kerimoğlu, Bakırköy Belediye Başkanlığı önünden vosvos limuzini kendisi kullanarak vatandaşları selamlayarak Fildamı etkinlik alanına geldi. Etkinlik alanına gelen Başkan Kerimoğlu’nu vatandaşlar coşkuyla karşıladı. Etkinliğe katılan vosvos sahipleriyle sohbet eden başkan Kerimoğlu, birbirinden farklı vosvosların önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

2/ 8
En güzel vosvos'lar

Etkinlik alanının tarihi bir alan olduğuna vurgu yapan Başkan Kerimoğlu, “Bu yılki festivalin temasında barış, kardeşlik, doğa ve çevre var. Benim arabalara çok merakım yok ama benim ilk arabam vosvostu. Asistanlığa başladığım dönemde benim de aracım vosvostu. Dolayısıyla ben de vosvos severim” diye konuştu.

3/ 8
En güzel vosvos'lar

Bakırköy Osmaniye Mahallesi’nde bulunan Fildamı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen festivalde yüzlerce sürücü vosvosuyla katıldı. Klasik araba severler festivale çadırlarını getirerek kamp kurmayı da ihmal etmedi.

4/ 8