En memnun kalınan otomobiller

Power’ın her yıl yayınladığı otomobil markaları tüketici memnuniyeti raporunun bu yılki birincisi, geçen yıl 7. olan Volvo oldu.

En memnun kalınan otomobiller

Amerikalı araştırma kuruluşu JD Power’ın her yıl yayınladığı otomobil markaları tüketici memnuniyeti raporunun bu yılki birincisi, geçen yıl 7. olan Volvo oldu. Listenin diğer sürprizlerini ise 23. sıradan 11.’liğe çıkan Ford ve 10 sıra birden sıçrayarak 4. olan MINI yaptı

PREMIUM ORTA SINIF Mercedes C Sınıfı birinci sıraya yerleşirken, sıralama Alman markalarının bu sınıftaki başarısının da altını çizdi. BMW 3, ikinci. Audi A4 üçüncü sırada yer aldı.

1/ 11
En memnun kalınan otomobiller

ÜST SINIF Mercedes E Sınıfı listedeki ikinci Mercedes oldu ama değerlendirmede bu sınıfa dahil edilen Mercedes serisi ikinci, Volvo V70 ise üçüncü oldu.

2/ 11
En memnun kalınan otomobiller

MİNİ OTOMOBİLLER Mazda 2, bu sınıfın birincisi olurken, Volkswagen Polo 12., Ford Fiesta ise ancak 6. sırada yer bulabildiler. Mazda 2’nin hemen arkasında Dacia Logan ve MINI yer aldı.

3/ 11
En memnun kalınan otomobiller

EN KÜÇÜKLER Fiat 500 kullanıcıları yüzde 81.8’lik oranla otomobillerinden en fazla memnun olanlar çıktı. 500’ü Hyundai i10 ve Suzuki Splash izledi.

4/ 11