Günümüzün göz önünde olmayan 13 araba markası

İşte size göz önünde olmayan 13 araba markası!

Günümüzün göz önünde olmayan 13 araba markası

Günümüzde birkaç haftada zengin olan insanlar bile araba üretmeye karar veriyor. Bu arabaların bazıları tam donanımlıyken, bazıları gelip geçici oluyor. Bu haberde listeleyeceğimiz arabalar son birkaç yılın az tanınan arabaları. Bu arabaların bazıları trafiğe çıkabilirken bazıları ise yarış arabası. Bir de diğer grup var ki o arabalar sadece garaja konulup izlenecek arabalar. Bakalım bu arabaları siz biliyor musunuz?

1/ 15
Günümüzün göz önünde olmayan 13 araba markası

1)Artega


GT’yi üreten bu alman şirketi ilk önce satışa sunuldu ve daha sonra Meksikalı bir bira baronisine satıldı. Bu arabanın tasarımcısı aynı zamanda BMW Z8 ve Aston Martini Vantage’ın da tasarımcısı. Tam olarak planlanmamış olsa da, Artega’nın 4 silindirli bir eşinin gelecekte Amerika’da piyasaya sürüleceği söylentiler arasında.

2/ 15
Günümüzün göz önünde olmayan 13 araba markası

2)Ascari


Ascari güçlü araba markaları arasında son çıkanlardan. İtalyan Alberto Ascari üst üste iki kere Formula 1 de birincilik alan ilk isim. Alberto Ascari içinde A10 ve KZ1 modelleri olan beş araba ürettikten sonra İngiliz şirket Ascari adını kullanmaya başladı. Değiştirilmiş BMW M5 V8 motoruyla ve 320 km’ye kadar ulaşabilen hızıyla, özel süper güçlü arabalar arasında iyi bir yere sahip. McLarenSLR’den daha hafif, mükemmel bir görünümü var ve gövdesi karbon lifinden yapılmış.

3/ 15
Günümüzün göz önünde olmayan 13 araba markası

3)Breckland

Eğer siz de SaturnSky’ın iyi görünen bir araba olduğunu düşünüyorsanız ama onu Saturn olduğu için alamıyorsanız, fazla düşünmeyin. İngilizler yeni bir alternatifle karşımıza çıkıyorlar. Saturn’ün altyapısına ve GM 6.oL V-8’e bağlı kalarak eski sıkıcı Saturn’ün yerine daha iyisini getirdiler. Yeni Saturn 0’dan 97 kilometreye beş saniyeden az bir sürede ulaşabiliyor ve içi isteğe göre uyarlanabiliyor. Buradaki tek sorun Saturn’ün size 227.370 liradan daha pahalıya mal olacak olması.

4/ 15