İçini görenler şok oldu!

Bursa’da düzenlenen Doğa ve Av Fuarı’nda tanıtılan ve otomobiller ile her tarafa taşınabilecek olan mobil ev görenlerin ilgisini çekti.

İçini görenler şok oldu!

Yaptıkları mobil evleri müşterilerine anahtar teslim olarak sattıklarını belirten Hüseyin Taşkın, hedeflerinde Türkiye’nin her noktasında satış ofisi kurup, tatil köyü yapmalarının olduğunu kaydetti.

1/ 16
İçini görenler şok oldu!

Taşkın, Firma bünyesinde karavan da ürettiklerini, isteğe göre arabanın içine banyo, tuvalet, yatak odası, insanların oturabileceği koltuk yapabildiklerini kaydetti. Araç içine kombi de yerleştirebildiklerini ifade eden Taşkın, şöylekonuştu:

2/ 16
İçini görenler şok oldu!

"Hem suyu, hem de ortamı ısıtıyor. Üzerinde güneş paneli ile akülerini kendisi dolduruyor. Arabanın içinde en büyük özelliklerinden biri yalıtım kullanıyoruz. Çapraz polietren malzeme kullanıyoruz. Avrupai tarzda işçilik yapıyoruz."

3/ 16
İçini görenler şok oldu!

Araca özel bir pano yaparak, bütün perde sistemlerini kapatıyoruz. Böylece aracın içersini dışardan hiç kimse göremiyor. Ayrıca aracın altına 200 litre pis su tankı, 100 litre temiz su tankı monte ediyoruz. Şu anda araçlarımızda, Sport, Comfort ve Delüx adını verdiğimiz üç model kullanıyoruz. Fiyatları, 130- 250 bin TL arasında değişiyor."

4/ 16