Maserati Sport GT S Türkiyede !

Maserati Quattroporte'nin Sport GT S versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu..

Maserati Sport GT S Türkiyede !

252 bin 608 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Fer-Mas Oto tarafından ithal edilmeye başlanan 440 HP güç üreten V8 motorlu Maserati Quattroporte GT S Sport, yüksek performanslı yapısının yanı sıra iç ve dış tasarımındaki ekstra sportif detaylarıyla da lüks sedan sınıfında fark yaratıyor.

1/ 7
Maserati Sport GT S Türkiyede !

Mevcut Quattroporte ailesinden farklı olarak LED’li ve metalik titanyum çerçeveli ön ve arka aydınlatma gruplarıyla dikkat çeken Maserati Quattroporte Sport GT S, daha geniş ve konkavlı siyah renkli ızgara yapısıyla da farklı bir görünüm sergilemeyi başarıyor

2/ 7
Maserati Sport GT S Türkiyede !

5 metreyi aşan uzunluğa ve 3 metreyi aşan aks mesafesine sahip Maserati Quattroporte Sport GT S, 4 kapılı bir sedan ile sportif bir coupenin tek bir form altında başarıyla buluşmasını temsil ediyor.

3/ 7
Maserati Sport GT S Türkiyede !

Maserati’nin lüks sedanın Sport GT S versiyonunun kaputu altında 4.7 litre hacimli V8 motor görev yapıyor. S versiyonuna göre 10 HP daha fazla güç üreten 440 HP’lik motorlu Maserati Quattroporte Sport GT S, 286 km/s’lik maksimum hıza erişebiliyor.

4/ 7