Mercedes C Coupe Türkiye’ye geliyor!

Mercedes C Coupe Türkiye’ye geliyor!

Mercedes-Benz, otomobilin icadının 125.yılında, yeni bir segmente girecek olan, yepyeni, dinamik, etkileyici, kompakt ve klasik C-Serisi Coupé’yi pazara sunuyor. Bu genç ve sportif iki kapılı otomobil, ilk kez 2011 Cenevre Motor Show’da dünya basınına tanıtıldı... Yeni C-Serisi Coupé, kısa bir süre önce satışa sunulan yeni Mercedes-Benz C-Serisi’nin teknolojik özelliklerinin ve güvenliğinin yanısıra bir coupé aracın sürüş zevkine ve konforuna sahip.

1/ 15
Mercedes C Coupe Türkiye’ye geliyor!

Başarılı , yaşamdan zevk alan, sportif yaşam tarzına sahip olan 35-45 yaş grubu için tasarlanan bu otomobil, C-Serisi ürün portföyünde yer alıyor. C-Coupé, sedan modeline göre daha ince bir siluete ve daha akıcı, atak ve sportif çizgilere sahip ve 41 mm daha alçak. Ön görünümünde, C- Serisi ile büyük benzerlik gösteren tasarımında büyük Mercedes-Benz yıldızını taşıyan çift çıtalı geniş radyatör ızgarası hakim.

2/ 15
Mercedes C Coupe Türkiye’ye geliyor!

Arka kısmında gerçek bir coupé tarzında, kısa ve eğimli bir tasarıma sahip olan C-Coupé, dört kişilik bir otomobil. Yeni C-Coupé iç tasarımında ince ayrıntılara özen gösterilmiş, sportif, güçlü ve kaliteli bir görünüm sunuyor. İlk defa CLS Serisi’nde tanıtılan yeni üç kollu, çok fonksiyonlu direksiyon C-Coupé’de de sunuluyor. Yeni C-Serisi Coupé’de sunulan bir diğer önemli özellik, yeni nesil telematik sistemi. C-Serisi’nin yeni nesil sedan ve estate modelleri ile dünyaya tanıtılan bu sistem, sürücülere kullanımda yüksek konfor sağlıyor.

3/ 15
Mercedes C Coupe Türkiye’ye geliyor!

Telefon rehberi transferi, SMS mesajlarının gösterimi, bluetooth ile kablosuz müzik çalma ve USB arayüzü kullanımına sürücü rahatça ulaşabiliyor. Yeni nesil telematik sistemi ile opsiyonel olarak yüksek çözünürlüklü renkli ekran da sunuluyor. COMAND online multimedya sistemi, yeni C-Serisi Coupé ile ilk defa internet erişimi sunuyor. Bu sistem ile kullanıcılar üyelik ücreti olmadan, sayfaları hızlı yüklenen, Mercedes-Benz Online hizmetine göz atabilecek ve kolaylıkla kullanabilecekler. Bu detaylı hizmet, hava durumu bilgisi ve Google® Maps vasıtası ile lokasyon belirleme özelliklerini de kapsıyor. Bunun yanında, belirlenen ve sürekli kullanılan adresler spesifik kişisel varış noktaları kaydedilebiliyor. Yeni C-Serisi Coupé iki dizel, üç benzinli olmak üzere beş farklı motor seçeneğine sahip. Çevre dostu BlueEfficiency motorlar ile donatılan yeni C-Serisi Coupé’lerin C 250 ve C 350 benzinli motorlarında, geliştirilmiş 7G-TRONIC PLUS yedi vitesli otomatik şanzıman özelliği standart olarak sunuluyor. C 220 CDI, C 250 CDI ve C 180 benzinli motorlar ise Türkiye paketleri kapsamında aynı 7G-TRONIC PLUS şanzıman ile sunuluyor.

4/ 15