Otomobil alacaklara çifte müjde !

Otomobil ve hafif ticari araç pazarı, yılın ilk 4 ayında yüzde 4,33 küçülürken, satışlarını artırmaya çalışan firmalar, faizleri sıfırlayıp, fiyatlarda indirime gitti.

Otomobil alacaklara çifte müjde !

Otomobil ve hafif ticari araç pazarı, yılın ilk 4 ayında yüzde 4,33 küçülürken, satışlarını artırmaya çalışan firmalar, faizleri sıfırlayıp, fiyatlarda indirime gitti. Alternatif ve avantajlı ödeme seçenekleri sunan mayıs kampanyalarında, 2 yılı aşan "sıfır faiz"li kredilerle 10 bin liraya yaklaşan fiyat indirimleri dikkati çekti.

1/ 17
Otomobil alacaklara çifte müjde !

Türkiye Otomobil ve hafif ticari araç  pazarı, yılın ilk 4 ayında yüzde 4,33 küçülürken, satışlarını artırmaya çalışan  firmalar, faizleri sıfırlayıp, fiyatları indirdi. Avantajlı ve alternatif ödeme  seçenekleri sunan mayıs kampanyalarında, 2 yılı aşan "sıfır faiz"li kredilerle 10 bin liraya yaklaşan fiyat indirimleri öne çıktı.

2/ 17
Otomobil alacaklara çifte müjde !

AA muhabirinin, Türk otomotiv pazarında faaliyet gösteren bazı yerli  ve yabancı firmaların kampanyalarından derlediği bilgilere göre, ocak-nisan  dönemindeki daralmanın ardından, mayıs ayı kampanyalarında firmaların kıyasıya  rekabeti dikkati çekti. Avantajlı ve alternatif ödeme seçenekleri sunan mayıs kampanyalarında  "9 bin 460 liraya varan indirim", "25 aya varan sıfır faiz", "Kasko desteği",  "Yüzde 6'ya varan indirim", "4 yıl vadeli hasatta ödeme", "Yüzde 4'ü bulan peşin  alım indirimi", "530 liradan başlayan taksit", "3 bin liraya varan takas  indirimi" gibi fırsatlar yer alıyor.

3/ 17
Otomobil alacaklara çifte müjde !

Ticari araç segmentindeki Berlingo'yu, mayıs ayında 9 bin 460 liraya  varan indirim ve 25 bin lira için 20 ay vadeli sıfır faizli kredi avantajıyla  satışa sunan Citroen, Nemo modelinin hem Panelvan hem de Combi versiyonlarında 6  bin 500 liraya varan indirim ve 20 bin lira için 15 ay vadede sıfır faiz  uyguluyor. Citroen'in binek modellerinden C3, C4 Cactus, C-Elysee için 7 bin 500  liraya varan indirim ve 20 bin liraya 20 ay vadeli sıfır faizli kredi kampanyası  bulunuyor.

4/ 17