Otomobil firmalarından yeni kampanyalar

Otomobil firmalarından yeni kampanyalar

Yılın ilk yarısında yüzde 19,26 oranında daralan Türk otomotiv pazarı, temmuz sıcağında satış paylarını korumaya ya da artırmaya çalışan firmaların çetin rekabetine sahne oluyor. Pazarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar temmuz kampanyalarında, ”3 yıla varan sıfır faiz ya da uygun koşularda 5 yılı bulan vadeli kredi, 14 bin liraya varan fiyat indirimi, kur sabitleme, ”Şimdi al 2013’te öde” ve ”Şimdi al Kurban Bayramı’ndan sonra öde” gibi cazip fırsatlar sunuyor

1/ 21
Otomobil firmalarından yeni kampanyalar

Yılın ilk yarısında yüzde 19,26 oranında daralan Türk otomotiv pazarı, temmuz sıcağında satış paylarını korumaya ya da artırmaya çalışan firmaların çetin rekabetine sahne oluyor.

AA muhabirinin, Türk otomobil pazarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmaların kampanyalarından derlediği bilgilere göre, firmalar temmuz kampanyalarında, ”3 yıla varan sıfır faiz ya da uygun koşularda 5 yılı bulan vadeli kredi, 14 bin liraya varan fiyat indirimi, kur sabitleme, "Şimdi al 2013’te öde” ve ”Şimdi al Kurban Bayramı’ndan sonra öde” gibi cazip fırsatlar sunuyor.
|
Firmaların, temmuz ayında ”Sıfır faiz, vade uzatma” ve ”Şimdi al sonra öde” kampanyalarına ağırlık verdikleri dikkati çekti.

2/ 21
Otomobil firmalarından yeni kampanyalar

Citroen’den "5 bin TL’ye varan takas indirimi"

Citroen, temmuz ayı boyunca binek modellerde anahtar teslimde, 5 bin TL’ye varan takas indirimi sunuyor.

3/ 21
Otomobil firmalarından yeni kampanyalar

Ticari araç segmentindeki Citroen Nemo ile Berlingo Combi modelleri için de 18 bin TL için 18 ay sıfır faiz avantajı uygulanıyor.

4/ 21