Otomobilde bahar kampanyaları

Havaların ısınmasıyla birlikte showroom’lardaki ziyaretçi trafiği artıyor.

Otomobilde bahar kampanyaları

Havaların ısınmasıyla birlikte showroom’lardaki ziyaretçi trafiği artıyor. Kötü geçen hava şartları nedeniyle geçen ayı 41 bin adet satışla kapatan otomobil ve hafif ticari pazarının martta 60 binlere ulaşması bekleniyor. Ayrıca kurlardaki gevşeme ve faizlerin düşmesiyle indirim ve sıfır faiz kampanyaları öne çıktı. Piyasada modeline göre yüzde 5’e varan indirimlerle birlikte 24 bin TL’ye 24 ay sıfır faiz uygulamaları göze çarpıyor. Özellikle küçük sınıf araçlarda ayda 230 TL’ye düşen taksitlerle Toyota Yaris veya 240 TL’ye Opel Corsa gibi araçlar satılmaya başlandı. Satışlardaki hareketliliğin yılın ikinci yarısında daha da artması bekleniyor.

1/ 27
Otomobilde bahar kampanyaları

834 TL taksitle Lancia Delta kampanyası!

Lancia Türkiye, 31 Mart’a kadar devam edecek satış kampanyası çerçevesinde 24 bin 950 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip yeni Lancia Delta modeli için Koç Fiat Kredi desteğiyle avantajlar sunan kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında Lancia Finans aracılığıyla aylık 834 TL’lik geri ödemelerle 24 ay vadeli ve % 0 faizli kredi kullanma imkânı sunuluyor. Lancia bayilerinde yerini alan yeni Delta, 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel ve 1.4 litre 140 HP’lik benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Yeni Lancia Delta’nın 1.6 litrelik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Selectronic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor. Yenilenen Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri & Alcantara koltuk döşemesi standart.

2/ 27
Otomobilde bahar kampanyaları

Honda almak kolaylaştı

Honda ile tüketici finansman şirketi Koçfinans, Honda otomobil ve motosiklet almak isteyenler için özel finansman çözümleri geliştirdi. Koçfinans’la işbirliği sıfır kilometre ve ikinci el otomobil ile motosiklet ürünlerini kapsayacak. Honda müşterilerinin yüzde 60’ı kredi ile araç satın alıyor.

3/ 27
Otomobilde bahar kampanyaları

Malibu ikinci yarıda gelecek

Sekizinci nesil Chevrolet Malibu Türkiye’de 2012 yılı ikinci yarıyılda satışa sunuluyor. Avrupalı sürücülerin zevklerine göre tasarlanan araç 2.0 lt 160 hp dizel motor seçeneği ile pazara girecek. Chevrolet, markanın yeni orta-üst sınıf sedanı ve serisinin en iyi modeli yeni Malibu ile portföyünü daha da genişletiyor. Yaklaşık yarım asırdır yollarda olan ve Amerika’da aile otomobili olarak isim yapmış olan Chevrolet Malibu, 2012 ilkbaharında, benzinli motor seçeneği ile Avrupa’da ilk kez satışa sunuluyor olacak.

4/ 27