Otomobilde büyük kampanya !

Yerli ve yabancı otomobil firmaları vadeyi uzatıp cazip kampanyalara başladı.

Otomobilde büyük kampanya !

Daralan zorlu pazar şartlarında satış paylarını korumaya ya da artırmaya çalışan otomobil firmalarının yarışı, uzayan vadelere yansıdı.

Türk otomobil pazarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar, “3 yıla varan sıfır faiz ya da uygun koşularda 4 yıl vadeli kredi, peşin fiyat indirimi, kur sabitleme, şimdi al Ramazan Bayramı’ndan sonra öde veya şimdi al 2013’te öde” gibi cazip fırsatlar sunuyor.

1/ 11
Otomobilde büyük kampanya !

CİTROEN

Citroen, haziran ayında binek modellerde anahtar teslimde 4 bin TL’ye varan indirimler sunan “Takas Kampanyası” avantajıyla tüketicileri bekliyor. Ticari araç segmentindeki Citroen Nemo ve Berlingo Combi’de ise tüketicilere 18 bin lira için 18 ay vadeli yüzde “0” faiz avantajı tanıyan Citroen, ticari modellerde de kredi avantajının yanı sıra cazip indirim avantajlarıyla tüketicinin karşısına çıkıyor.

2/ 11
Otomobilde büyük kampanya !

DACİA

Dacia da “Şimdi al Ramazan Bayramı’ndan sonra öde” fırsatı sunuyor. Dosya masrafsız yüzde 1,35’ten başlayan faiz oranlarıyla 48 aya kadar vade imkanı tanınıyor.

3/ 11
Otomobilde büyük kampanya !

FİAT

Fiat, “Haziran ayında yok yok. 3 yıla varan vade ve 417 TL’den başlayan taksitlerle faiz yok” sloganlarıyla yürüttüğü kampanya çerçevesinde, ister 15 bin TL 3 yıl yüzde “0” faiz, ister 20 bin TL 2 yıl yüzde “0” faiz ya da 30 bin TL 3 yıl yüzde 0,63 faizli farklı kredi seçenekleriyle “Yeni Linea, Linea Classic, Linea, Punto, Punto Evo ve Grande Punto” modellerine sahip olma fırsatı sunuyor.

Panda, Fiat 500, Palio Sole veya Albea Sole modellerinde ise 15 bin TL kredi, 15 ay yüzde “0” faizle veriliyor.

İster kredili ister nakit alımlarda “Yeni Linea”da 5 bin 310 TL, “Linea Classic”de de 5 bin 340 TL’ye varan indirimler yapılıyor.

Yeni Fiat Punto’ya 28 bin 860 TL, Fiat Bravo’ya 37 bin 980 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilme imkanı tanıyan kampanya dahilinde, Facebook üzerinden “Bravo Alana Bravo” uygulaması ile bin 500 TL indirim yapılıyor.

Fiat ticari araçlarda da “3 yıla varan vade ve 417 TL’den başlayan taksitlerle faiz de yok, ÖTV de yok” sloganıyla, yine 15 bin TL 3 yıl yüzde “0” faiz, 20 bin TL 2 yıl yüzde “0” faiz, 30 bin TL’ye 3 yıl yüzde 0,63 faizli farklı kredi seçenekleri uyguluyor. Kredili ya da nakit alımlarda “Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi” modellerinde ÖTV’yi de almıyor.

Doblo Classic Combi ve Fiorino Combi modellerinde ise ekstra bin TL, Ducato minibüste ise yüzde 13 indirim yapılırken, nakit alımlarda tüm ticari araçlarda ilave yüzde 6 indirim uygulanıyor.

4/ 11