Otomotivde yeni kampanyalar başladı

Otomotivde yeni kampanyalar başladı

Otomotivde yeni kampanyalar başladı

OTOMOTİV firmaları Ekim ayında otomobil ve hafif ticari araç sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip kampanyalar sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sonbaharda yeni bir araç sahibi olmak isteyenlere, 100 TL peşinattan, sıfır faiz imkânına, 60 aya varan vadelerden, ‘Şimdi al 2014 Mayıs’ta Öde’ye kadar bir çok fırsat sunuluyor. Hükümetin tasarruf önlemleri dahilinde otomobil kredilerinde vadeleri kısaltacağına ve peyin ödemeyi yüzde 25’e kadar çıkaracağına yönelik açıklamaları göz önünde bulundurulursa, yılın son 3 ayı uzun vadede düşük tutarlı ve peşinatlı araç sahibi olmak için en uygun zaman olarak dikkat çekiyor. Otomotiv firmaları da yılı rekorla kapatmak ve hedeflerini tutturmak için bu ‘Sonbaharı’ büyük fırsat olarak görüyorlar. İşte firmalar arasında adeta savaşa dönen birbirinden cazip kampanyalardan bazıları şöyle:

1/ 33
Otomotivde yeni kampanyalar başladı

FIAT

Hem sıfır faiz hem indirim
TOFAŞ çatısı altındaki Fiat, Ekim ayına özel düzenlediği kampanyasıyla, hem yeni bir otomobil hem de yeni bir hafif ticari araç sahibi olmak isteyen müşterileri için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle düzenlenen kampanyada, Fiat müşterileri, 15 bin TL’ye 15 ay vadeli sıfır faizli cazip kredi imkânından faydalanırken, dosya masrafı da ödemiyor. Fiat, yeni otomobiline daha uzun vadeli bir krediyle sahip olmak isteyen otomobil severlere ise 30 bin TL’ye 60 ay vade ve yüzde 0. 82 faiz oranıyla dosya masrafsız kredi imkânı sunuyor. Otomobil tutkunları ayrıca, cazip kredi alternatiflerinin yanında, Ekim ayı boyunca nakit alımlarda 1.250 TL indirim kazanıyor.

2/ 33
Otomotivde yeni kampanyalar başladı

YARISI PEŞİN YARISI SENEYE
Kampanya kapsamında, Fiat Linea, Punto, Bravo, 500,500C ile Doblo, Fiorino gibi modellerden birini tercih edenler bu imkanlardan yararlanabiliyor.

Okul paketi

FIAT, müşterilerine sunduğu cazip avantajların yanı sıra Ducato minibüs ve otobüs modelleri için, Ekim ayında da “Okul Paketi” hediye ediyor. Kampanya süresince Ducato minibüs ve otobüslerde 1.500 TL değerindeki okul paketine hiç bir ek bedel ödenmeden sahip olunabiliyor.

3/ 33
Otomotivde yeni kampanyalar başladı

Fiat, müşterilerine ayrıca Freemont ve 500L’ye özel, hem 60 ay vadeli hem de “Yarısı Peşin Yarısı Seneye Tek Ödemeli” seçeneğiyle yüzde 0.99 faizli çok özel bir kredi avantajı da sağlıyor. Kampanya kapsamında, Fiat’ın SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle birlikte AWD 4x4 çekiş sistemi ile öne çıkan modeli Freemont’da, “Sunroof Hediye” kampanyasıyla, müşterilere anahtar tesliminde 3 bin TL’lik bir avantaj sağlanıyor. Kampanyada ek olarak, Fiat 500 ailesinin tasarım ve şıklığı bir arada sunan modeli 500 by Gucci’de Euro kuru 2,49 TL’ye sabitleniyor.

4/ 33