Sadece 10 adet üretilecek

Alman otomobil firması BMW üretimi 10 adetle sınırlı kalması beklenen M5 Nighthawk modelini tanıttı.

Sadece 10 adet üretilecek

Japonya'da satış öncesi tanıtıma sunulan M5 Nighthawk, yüksek performanslı bir sedan. Mat siyah tonda kaplanmış otomobil, krom ön ızgara kapakları ve yine donuk siyah kaplı 20 inç alışımlı jantları ile, Nighthawk'ın tasarımında gizemli bir hava yaratılmış.

1/ 10
Sadece 10 adet üretilecek

M5 Nighthawk (gecekuşu) kokpit kısmında da iddialı ve sıra dışı yapısıyla özel bir otomobil olduğu hissini uyandırıyor. Kremit kırmızısı koltuklar, BMW logosunun şık şekilde giydirildiği bir tasarımla ve karbon iç yapısıyla şık bir görünüm oluşturulmuş.

2/ 10
Sadece 10 adet üretilecek

Aracın geneline yayılmış olan donuk ton rengi, lüks otomobillerde görmeye alışık olduğumuz parlak, göz alıcı renklere alternatif olarak mat görünümüyle ilgi çekiciliği yakalamış.

Kaputun altında ise geliştirilmiş 4 litrelik v8 twin-turbo motor, 575 beygir ve 680 Nm tork üretebilecek. 0'dan yüze 4.2 saniyede çıkabilen M5 Nighthawk, 7 vitesli M-DCT şanzımanı kullanıyor.

3/ 10
Sadece 10 adet üretilecek

Üretimi 10 adetle ve sadece Japonya ile sınırlı olacak bu araca sahip olmak isteyenler, ortalama 140 bin dolar gibi bir ücret ödeyecek.

4/ 10