Abdurrahim Albayrak istifadan döndü

Kasımpaşa yenilgisi sonrası istenen transferlerin de yapılamaması nedeniyle acil olarak toplanan Galatasaray yönetimi ve Fatih Terim'in toplantısında gergin anlar yaşandığı öğrenildi. Abdurrahim Albayrak'ın transfer sezonundaki başarısızlıktan kendisini sorumlu tuttuğu ve istifa kararı aldığı ancak daha sonra bu kararından döndürüldüğü öğrenildi. ...

Abdurrahim Albayrak istifadan döndü

Sarı-Kırmızılılar’da, Kasımpaşa yenilgisi sonrası Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Fatih Terim’in katıldığı kritik bir toplantı gerçekleşmişti.

1/ 8
Abdurrahim Albayrak istifadan döndü

Herkesin nefesini tutarak ne kararlar alınacağını beklediği görüşmeden; ‘birlik ve beraberlik’ mesajı çıkmış, “Şampiyonluğun en büyük adayı yine Galatasaray’dır” yorumu yapılmıştı. Ancak söz konusu toplantının bu kadar sakin geçmediği öğrenildi.

2/ 8
Abdurrahim Albayrak istifadan döndü

Alınan bilgiye göre Abdurrahim Albayrak’ın, Terim’in katılıp sonra ayrıldığı toplantıda çok gergin olduğu, transferler ve takıma gerekli takviyelerin yapılmaması sebebiyle kendisi ile yönetimi sorumlu tuttuğu bildirildi.

3/ 8
Abdurrahim Albayrak istifadan döndü

Albayrak’ın, “Biz niye transfer yapamıyoruz” çıkışına Başkan Cengiz ve yanındakilerin, “Limit aşımı halinde sıkıntı yaşarız, bu riski alamayız” cevabını verdiği belirtildi. Bunun üzerine Albayrak’ın, “O zaman ben bırakayım” diyerek istifa kararı aldığı, ancak daha sonra sakinleştirilerek bu kararından döndürüldüğü öğrenildi.

4/ 8