Beşiktaş'tan Vida açıklaması !

Dünya Kupası'nda sergilediği performansla dev külüpleri peşine takan Vida için Beşiktaş'tan açıklama geldi.

Beşiktaş'tan Vida açıklaması !

Dünya Kupası'ndaki performansıyla birçok kulübün transfer listesine giren Vida konusunda Beşiktaş yönetiminden özel açıklama geldi. Bu konudaki haberlerin doğru olduğunu belirten yönetim, konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

(Akşam)

1/ 6
Beşiktaş'tan Vida açıklaması !

BU SEZON BİZE ÇOK DAHA YARARLI OLACAKTIR
"Vida'nın Hırvatistan takımındaki performansı, bir takıma uyum sağladığında neler yapabileceğini de gösteriyor. Geçen sezon Beşiktaş'a geç katıldı ve uyum sorunu yaşadı. Rusya'daki performansı bu sezon kalırsa çok daha yararlı olacağını gösterdi. Bu açıdan da son derece mutluyuz."

.

2/ 6
Beşiktaş'tan Vida açıklaması !

ŞU ANA KADAR VERİLMİŞ EN YÜKSEK TEKLİF...
"Vida'ya şu anda resmi veya gayri resmi birçok kulübün ilgisi var. İngiltere, İspanya ve İtalya'dan resmi teklifler var. Görüşmelerimiz sürüyor. Bu 3 ülkeden 6 kulübün menajerler aracılığıyla girişimleri oldu. Şu ana kadar verilmiş en yüksek fiyat 15 milyon Euro."

3/ 6
Beşiktaş'tan Vida açıklaması !

'İLLE DE SATALIM' DEMİYORUZ
"Ancak biz bu rakama razı değiliz. Daha yüksek bir beklentimiz var. Fiyatın en azından 20 milyon euroyu göreceğini düşünüyoruz. Ancak 'İlle de Vida'yı satacağız' diye bir düşüncemiz yok. Oyuncumuzun bu konudaki görüşleri de belirleyici olacak.

4/ 6