4 büyüklerde yaprak dökümü !

Süper Lig'in 4 büyük kulübünde bir çok oyuncu, hocaları tarafından gözden düştü. İşte o isimler...

4 büyüklerde yaprak dökümü !

Ligin ikinci yarısı görünen o ki kıran kırana geçecek. Takımlar transferlerini ve gönderilecek oyuncularını belirlemeye başladılar. Bazı oyuncular ise takımdan ayrılmasalar da belli ki formanın yüzünü bile göremeyecekler. Bazılarının ise ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İşte 4 büyüklerde teknik direktörlerini ligin ikinci yarısında kadro düşünmedikleri ve adeta sildikleri futbolcular...

1/ 16
4 büyüklerde yaprak dökümü !

Galatasaray
Sarı Kırmızılılar da birçok takım gibi hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Fatih Terim'le yeni bir başlangıca hazırlanan Cim Bom'da iki oyuncu Antalya kampına götürülmedi.

2/ 16
4 büyüklerde yaprak dökümü !

Tarık Çamdal
4 milyon 750 bin euroluk bonservis bedeliyle hala konuşuluyor. Kupa maçları dışında ligde oynayamıyor. O da Fatih Terim tarafından Antalya'ya götürülmedi ve ikinci kadroda düşünülmüyor. Tarık'ın henüz bir talibi de yok.

3/ 16
4 büyüklerde yaprak dökümü !

Emrah Başsan
Antalyaspor'da yakaladığı çıkışın Sarı Kırmızılılar'da yanına bile yaklaşamadı. Birçok teknik direktörler çalışmasına rağmen kendisini hiç gösteremedi. Fatih Terim de onu kamp kadrosuna almadı. 2019'a kadar sözleşmesi var ve kiralık olarak gönderilmesi bekleniyor.

4/ 16