Fenerbahçe'nin Svasspor 11'i !

Fenerbahçe'de çalkantılı günlerin ardından gözler Sivasspor ile Pazar akşamı Kadıköy'de oynanacak maça çevrildi.

Fenerbahçe'nin Svasspor 11'i !

Fenerbahçe'de çalkantılı günlerin ardından gözler Sivasspor ile Pazar akşamı Kadıköy'de oynanacak maça çevrildi. Merak konusu ise istifa sinyali sonrası göreve tekrar devam kararı alan Aykut Kocaman'ın sahaya nasıl bir takım süreceği, taktiğin ne olacağı ve ilk 11'de kimlerin forma giyeceği... İşte, o detaylar...


1/ 14
Fenerbahçe'nin Svasspor 11'i !

Fenerbahçe'de milli maç arası sonrası kadro kurma konusunda Aykut Kocaman sıkıntılı görünüyor. Çok sayıda oyuncusu sakat ya da cezalı olan Kocaman'ın Sivas maçına nasıl bir kadro ile çıkacağı merak konusu. İsla ve Valbuena sakat. Alper ve Neto ise cezalı. Kocaman'ın Dirar'ı mı, yoksa Şener'i mi sağ beke çekeceği maç saati belli olacaktı. Ama, Mehmet Ekici'nin henüz tam olarak iyileşmemesi yüzünden Şener sağ bekte, Dirar sağ kanatta forma giyecek.


2/ 14
Fenerbahçe'nin Svasspor 11'i !

Stoper için Neto'nun yokluğunda baş dönmeleri olduğu için 3 haftadır oynayamayan ama milli maçta forma giyen Skrtel'in takıma dönmesi bekleniyor. Yanında ise Neustadter oynayacak. Orta alanda ise bir değişiklik olmayacak. Josef ve Ozan bir sakatlık olmadığı takdirde forma giyebilecek. Orta alanın sağı ve solu ise büyük soru işareti. Sağda Dirar, solda Aatif ve ortada Giuliano bu mevkiler için en önemli favoriler. Hücum hattında ise Janssen'in forması garanti gibi. Gözden çıkarılan Mehmet Topal yine yok.

İşte, Fenerbahçe'nin Sivasspor maçı 11'i...

3/ 14
Fenerbahçe'nin Svasspor 11'i !

VOLKAN DEMİREL

4/ 14