Gomis'ten Volkan Demirel'e mesaj var !

Galatasaray'ın golcü yıldızı Bafetimbi Gomis, dev derbi öncesi açıklamalarda bulundu.

Gomis'ten Volkan Demirel'e mesaj var !

Ligde geride kalan 8 maçta 9 gol 2 asist üreterek Galatasaray'ın en önemli kozu olan Fransız santrfor Bafetimbi Gomis, takımın son durumundan, Fenerbahçe derbisine ve Volkan Demirel'e kadar çok konuşulacak açıklamalar yaptı. İşte Gomis'in o sözleri...

(Hürriyet)


1/ 20
Gomis'ten Volkan Demirel'e mesaj var !

Bu rekabetin önemini biliyor musun?
Türkiye'ye gelir gelmez bana bu maçın önemiyle ilgili bilgiler verildi. Kariyerimde daha önce de derbi maçlarında oynadım. Ancak bunun daha büyük bir derbi olduğunu biliyorum. Ben Galatasaray-Fenerbahçe derbisi gibi maçlara dışarıdan hep bakıyordum. Hoşuma da gidiyordu. Bunun gibi rekabeti yüksek maçlarda sahada olmayı çok istiyordum. Bu nedenden dolayı da Galatasaray'a imza attım.


2/ 20
Gomis'ten Volkan Demirel'e mesaj var !

BU HİKAYEYE ADIMI YAZDIRMAK İSTİYORUM
Kariyerinde hiç lig şampiyonluğu yok. Bu durum seni hırslandırıyor mu?
Galatasaray, Türkiye'de en çok kupa kazanan takım. Kulüp müzesinde, statta, her tarafta başarıların fotoğrafları var. Ve bütün o kupaları görünce ben de kendi adımı bu hikayeye yazdırmak istiyorum. UEFA ve Süper Kupa'yı kazanmış bir takımın formasını giymek ağır ve zor bir sorumluluk. Bu beni hırslandırıyor.


3/ 20
Gomis'ten Volkan Demirel'e mesaj var !

Fransa, İngiltere ve Türkiye'de oynadın. Bu üç ligi karşılaştırır mısın?
Her lig birbirinden farklı. Türkiye ligini diğer liglerden ayrıştıran en önemli özelliğinin coşku olduğunu görüyorum. Türk taraftarların statlarda yaşattıkları ambiyans tek kelime ile inanılmaz.


4/ 20