Mehmet Demirkol: Bunlar insan mal değil !

Mehmet Demirkol NTVSpor'da günün öne çıkan gazete manşetlerini değerlendirdi.

Mehmet Demirkol: Bunlar insan mal değil !

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, NTVSpor'da yayınlanan Spor Servisi programında günün öne çıkan gazete manşetlerini değerlendirdi. Beşiktaş'ın Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldığı karşılaşmayı da yorumlayan Demirkol birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

İŞTE DEMİRKOL'UN AÇIKLAMALARI:

1/ 11
Mehmet Demirkol: Bunlar insan mal değil !

Şenol Hoca bir an önce maçı bitireyim istedi, ikinci yarısına gelmeden rölantiye alayım dedi. Rıza Çalımbay da dedi ki 'bunlar yorgun, maçı yorgun dakikalara taşıyım'. Bunun için de ne yaptı? Oğuzhan ve Atiba'ya birebir markaj verdi. Nefes aldırmadı. Bu açıdan bakıldığında Rıza Hoca'nın planı tuttu. Rıza hoca ikinci yarıya El Kabir değişikliğiyle girdi 'Bu kadar bekledim işi bitirmeye gidiyorum' dedi. Güzel bir satranç, restleşme yaşandı Şenol Güneş ile arasında.

2/ 11
Mehmet Demirkol: Bunlar insan mal değil !

"Eto'o'nun tepkisi maçı neden kazanamadık tepkisiydi. Quaresma'nın tepkisi de kendi performansına bence... Quaresma eğer bizim istediğimiz gibi bir adam olsaydı 14 yıl boyunca Barcelona'da oynamış sonra da artık Chelsea'ye falan geçmiş olurdu."

3/ 11
Mehmet Demirkol: Bunlar insan mal değil !

"Aboubakar'a bu ikinci sarı kart niye çıktı? Pozisyona bakalım... Şunu söylüyorsak; kaleciyi taciz etmek ne kadar süreyle olursa olsun sarı kart gerektiriyorsa kart doğru. Ama bunun bir ölçüsü varsa bunu net olarak koymak lazım. Kurallarda baktığım ölçüye bakarsak bu sarı kart değil. Oyunu, oyuncuyu etkileyen bir durum yok. Ama diyorsanız ki bu kadar hareketin sonucu sarı karttır tamam katılıyorum. Seyirci hakemi etkiler. Bu seyirci sarı kartı..."

4/ 11