Orta sahada işlem tamam

Galatasaray, Süper Lig'in 2. haftasında son şampiyon Başakşehir ile karşı karşıya gelmiş, mücadeleden 2-0'lık galibiyetle ayrılarak ligde 2'de 2 yapmayı başarmıştı.

Orta sahada işlem tamam

Bu zorlu karşılaşmanın ardından transfer için konuşan yönetici Abdurrahim Albayrak, "Galatasaray'da transfer bitmez. Çok ince hesap ediyoruz, çok titiz davranıyoruz, bunu taraftarımız iyi bilmeli. Gelir yok, hesabımızı iyi yapmalıyız ki günü geldiğinde futbolcu kardeşlerimizin parasını ödeyebilelim." dedi.

1/ 14
Orta sahada işlem tamam

Öte yandan Teknik direktör Fatih Terim ile de transfere ilişkin konuştuklarını belirten Albayrak, "Dün akşam geç saatlere kadar Fatih hocam ile bir araya geldik. Kimleri alabiliriz, kimleri satabiliriz, onunla ilgili çalışmalar yapıyoruz ama bunları basın önünde açıklamamız söz konusu olamaz. Galatasaray taraftarının içi rahat olsun, elimizden gelenin en iyisini yapacağız." dedi.

2/ 14
Orta sahada işlem tamam

"HER AN HER ŞEY YAŞANABİLİR" Bununla beraber Terim, "Muhakkak hatalarımız var ve tam hazır değiliz ama bazı mevkilerde yaptığımız değişikliklere ve sonuçlara baktığımızda, Galatasaray'ın hanesine iyi şeyleri sıralayabiliriz. Ocakta yeniden bir hamle şansımız var. Transferin kapanmasına kadar daha net 10 gün var. Neler olur, neler biter bilmiyorum ama futbolun dinamizmi içinde her dakika her şey yaşanabilir. Değişimler, gidişler, gelişler olabilir. Oldu oldu, olmazsa mevcut kadromuzla ocak ayına kadar gideceğiz. Arkadaşlarımın özverisinden, çalışmasından, fedakarlığından, taktik anlayışımızı en ufak ayrıntısına kadar uygulamasından memnunum." dedi.

3/ 14
Orta sahada işlem tamam

MAÇ BİTTİ İTALYANLAR DUYURDU Bununla beraber İtalyan basını, sürpriz bir habere imza attı... İddiaya göre Galatasaray, Juventus'un yıldız ismi için transfer yoklamalarına başladı.

4/ 14