Sörloth'un menajeri konuştu

Trabzonspor, milli takım kampından dönmeyen Sörloth için resmi bir açıklama yapmış ve Norveçli golcünün şehre dönmediğini doğrulamıştı. Yetenekli oyuncuyla hakkında noter tespiti yapıldığını ve ilgili disiplin maddesinin yürürlüğe girdiğini duyurulmuştu.

Sörloth'un menajeri konuştu

Yapılan açıklamada, "Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir. Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç'e gitmiştir."

1/ 10
Sörloth'un menajeri konuştu

"Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon'da olması gereken oyuncumuz, Oslo'da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon'da olacağını tarafımıza bildirmiştir. Bugün itibariyle henüz Trabzon'a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanılmıştı.

2/ 10
Sörloth'un menajeri konuştu

AĞAOĞLU'NDAN TOTTENHAM İTİRAFI GELMİŞTİ Ahmet Ağaoğlu, Norveçli futbolcunun takımdan gitmek istediğini ifade etmiş ve RB Leipzig'in yanı sıra Tottenham ile de görüştüklerini itiraf etmişti.

3/ 10
Sörloth'un menajeri konuştu

Ağaoğlu, "Sörloth gitmek istiyor. Ama gitmek isteyen her oyuncuya, hemen tamam diyeceğiz diye bir dünya yok. Leipzig ve Tottenham ile görüşüyoruz. Crystal Palace ve biz. İkimiz de bu transferde hak sahibiyiz." demişti.

4/ 10