2015'e damga vuracak oyunlar!

2015'e damga vuracak oyunlar!

2015'e damga vuracak oyunlar!

DYING LIGHT
Tam zombi oyunlarından kurtulduk derken, yeni bir zombi oyunu ortaya çıkarak bizi şarşırtmayı başarıyor. Dying Light ise son yıllardaki zombi oyunlarının çıtasını zirveye ulaştırmayı başarıyor. Oyunda gece olduğunda tüm göreviniz, hayatta kalmak. Gün içinde yavaş hareket eden ve kolay bir hedef olan zombiler, geceleri tam bir ölüm makinesine dönüşüyorlar. Gece yapacağınız mücadelede gün içinde yaptığınız hazırlıkların önemi büyük.

1/ 6
2015'e damga vuracak oyunlar!

THE WITCHER 3: WILD HUNT
The Witcher serisini hiç denemediyseniz, müthiş bir RPG deneyiminden mahrum kalmışsınız demektir. The Witcher 3, büyüleyici ortamlar, dişe diş dövüşler ve eğlenceli bir hikayeyi aynı anda sunmayı başarıyor. Oyunda saatlerinizi harcayacağınız, Skyrim'den bile yüzde 20 büyük olduğu söylenen bir açık dünyadasınız.

 

2/ 6
2015'e damga vuracak oyunlar!

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
The Phantom Pain'in 2015'te yayınlanacak olan tam sürümü, gizli aksiyon öğelerini açık dünya ile birleştirecek. Metal Gear serilerinin çizgisel doğası sizi sıktıysa, 2015'te bekleyeceğiniz oyun Metal Gear Solid V olmalı.

 

3/ 6
2015'e damga vuracak oyunlar!

MARIO MAKER
Oyun hakkında henüz çok fazla şey bilmesek de, gösterilen kısa video heyecanlandırmaya yetti. Eski Nintendo hayranlarındansanız, kendi Mario seviyelerinizi yapmayı düşlemiş olma ihtimaliniz var. Mario Maker, bu düşünüzü yerine getirmenizi sağlayacak.

4/ 6