Appledan bomba plan!

İşte 'aşık edecek' 2014 ürünleri!

Appledan bomba plan!

Apple CEO’su Tim Cook, çalışanlara gönderdiği yeni yıl epostasında, 2013 yılını özetleyip teşekkür ederken, 2014 yılı planlarına ilişkin de ipuçları verdi. 9to5Mac internet sitesinin yayınladığı e-postada Tim Cook “Bazı büyük planların da dahil olduğu, kullanıcılarımızın âşık olacağı, insanlığa hizmet edecek yeniliklerle 2014’te şirketi ileriye taşıyacağız” diye yazdı.

(Habertürk)

1/ 9
Appledan bomba plan!

AKILLI SAATİN 2014’TE ÇIKMASI BEKLENİYOR
Cook, ürünlerin ayrıntılarını açıklamadı ancak beklentiler, akıllı saat, Apple televizyonu üzerinde yoğunlaşıyor. Bu ürünlerin ses ve hareketle kontrol edilebilme özelliğine sahip olacağı tahmin ediliyor. Apple’ın aynı zamanda daha büyük ekranlı iPhone, iPad ve yüksek çözünürlüklü iMac dizüstü bilgisayarlar üzerinde çalıştığı ileri sürülüyor.

2/ 9
Appledan bomba plan!

'2013 YILINDA ÖNEMLİ BAŞARI YAKALADIK'
Gönderdiği e-postada 10 milyonlarca yeni insanın Apple ürünlerini ilk defa kullanmaya başladığını dile getirerek çalışanlarına teşekkür eden Cook, App Store’dan indirilen uygulama sayısının da 50 milyarı geçtiğine dikkat çekti. Cook, 5 yılda bu büyümenin yakalanmasını önemli bir başarı olarak gördüğünü dile getirdi.

3/ 9
Appledan bomba plan!

CHINA MOBILE İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI
Apple, iPhone satışlarına, Çin’in China Mobile operatörünün bayilerinde 17 Ocak itibarıyla başlanacağını belirtti.

İşte 2014 yılına damga vurması beklenen Apple ürünleri:

4/ 9