Çocuklarına Ipodu yasakladı !

Milyoner Bil Gates, çocuklarına ve eşine Ipod'u yasakladı..

Çocuklarına Ipodu yasakladı !

Şu sıralar her gencin hayali bir Ipod ya da Iphone sahibi olabilmek. Ama 3 çocuk var ki, babaları dolar milyarderi olmasına rağmen bu hayal onlara çok uzak. Microsoft'un patronu Bill Gates'in çocuklarına en büyük rakibi olan Apple'ın ürünlerini kullanma yasağı getirdiği ortaya çıktı.

1/ 5
Çocuklarına Ipodu yasakladı !

Gates'in eşi Melinda Gates, Vogue dergisine verdiği röportajda, "13, 10 ve 7 yaşındaki çocuklarımızın Ipod ve Iphone kullanması yasak. Ama ben bile arkadaşlarımın elinde Iphone gördüğüm zaman çok imreniyorum. Bende de bir tane olsa hiç fena olmaz diyorum" ifadesini kullandı.

2/ 5
Çocuklarına Ipodu yasakladı !

Melinda Gates, Vogue dergisine verdiği röportajda, "Evimizde çocuklar söz konusu olduğu zaman yasak bazı şeyler tabi ki var. Bunların başında da ipod ve iPhone geliyor. Bu ürünleri çocuklarımıza almıyoruz. Ama ne zaman arkadaşlarımın elinde bir iphone görsem "Oh bende de bunlardan bir tane olsa hiç fena olmazdı" diye düşünüyorum" ifadesini kullandı. Gates çiftinin 13 yaşında Jennifer, 10 yaşında Rory ve 7 yaşında Phoebe adlı 3 çocukları bulunuyor.

3/ 5
Çocuklarına Ipodu yasakladı !


Dünyanın en büyük ikinci arama motoru Yahoo'nun CEO'su Carol Bartz, gazetecilere verdiği röportjda, kendisinin de Yahoo Maps yerine ezeli rakipleri Google Map'i kullandığını itiraf etti.


Kaynak : Vatan

4/ 5