En iyi 10 Android oyunu

En iyi 10 Android oyunu

En iyi 10 Android oyunu

Akıllı telefon ve tabletler arasındaki teknolojik üstünlük savaşı, mobil oyunlarda da kendisini gösteriyor. "iOs mu, Android mi" derken karar vermekte zorlandığımız anların sayısı hiç de az değil. Biz de bu karar sürecine yardımcı olmak amacıyla Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi 10 oyunu sıraladık. İşte birbirinden keyifli o oyunlar:

Granny Smith


Granny Smith, elmalarını çok sevmektedir, fakat hırsızın birisi bahçesinden elmalarını çalmaktadır! Bayan Smith’e bahçesiyle şehir arasında gidiş gelişlerinde yardım ederek meyvesinin peşindekileri yakalamasını sağlayın. Elmaları hırsızdan önce siz ele geçirin! 4 ayrı seçenekle 57 farklı seviyenin mevcut olduğu oyunun bağımlısı olacaksınız.

1/ 11
En iyi 10 Android oyunu

Angry Birds Star Wars


Hangi işletim sistemi olursa olsun, eğer en iyi oyunlar listesi yapılıyorsa, Angry Birds serisinin herhangi bir oyununa yer vermemek haksızlık olurdu elbette. Konum değişse de kızgın kuşlarımızın maceraları ara vermeden devam ediyor. Üstelik bu sefer bilim kurgu aşıklarının köşe başı eseri Star Wars'dan öğeler eşliğinde süren heyecan, Android işletim sistemli cihazlar için de en favori oyunlar listesinde.

2/ 11
En iyi 10 Android oyunu

Anomaly Warzone Earth HD


Anomaly Warzone Earth oyununun Android versiyonudur. Oyunun amacı kaynakları kullanarak savunma yapmaktır. Seviyen yükseldikçe yeni kaynaklar silahlar ve tabiki de yeni düşmanlar sizi bekliyor olacak.

3/ 11
En iyi 10 Android oyunu

Flick Golf Extreme


Dünyanın en ektrem parkurlarını fethetmeye hazır mısınız? Büyük kanyonlar, buzdağlarının zirveleri veya hareket halindeki bir savaş uçağı sizi bekliyor! Adrenalin tutkunları üzerinde bağımlılık yaratan Flick Golf Extreme'i oynamak ise son derece kolay. Başarılı olmak için parmağınızla sürüklediğiniz golf topunu deliğe sokmanız yeterli.

4/ 11