En iyi 10 aplikasyon

En iyi 10 aplikasyon

En iyi 10 aplikasyon

İnternette gördüğünün cebine at, yol kapalı kestirmeden git, fotoğraf kötü çıktı şeklini şemalini düzelt, kayboldun haritaya bak... Bir telefonun bütün dertlere çare bulabildiği çağda yaşıyoruz. O zaman bu çağın hakkını verelim ve akıllın telefonların olmazsa olmazlarını sıralayalım.

1/ 12
En iyi 10 aplikasyon

1) YANDEX MAPS

Kaybolmayanlar kulübü: Dünyanın neresinde olursanız olun kaybolmadan istediğiniz yere gidin. Üstelik trafik yoğunluğu ve yol çalışmasını kontrol edip uygun rotayı sunuyor. İnternet olmasa da İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Kocaeli için çevrimdışı haritalar da mevcut. Bu sebeple de jürimizin favorisi.

2/ 12
En iyi 10 aplikasyon

2) EVERNOTE

Yaz çocuğum: Çıkarın defterleri çöpe atacağız! Not almak, fotoğraf depolamak, yapılacaklar listesi oluşturup planlı bir şekilde çalışmayı sağlamak gibi her türlü işi hallediyor. Erdal Kaplanseren onun için “Tüm yazılı notlarımı her yerden yönetebilmemi sağlayan Evennote telefonumun ana ekranında bulunuyor’’ diyor.

3/ 12
En iyi 10 aplikasyon

3) TİNDER

Aşk, dön cebimden: Artık devir değişti, e tabii flört de değişti. Lokasyonunuza göre yakınınızdaki flört adaylarını gösteriyor. Sizin beğendikleriniz de sizi beğenilmişse mesaj ortamı doğuyor. Patrik Özdemiroğlu tarafından tanımlanmış hali şu: “Evliler için evlilik cüzdanı neyse bekârlar için Tinder o!”

4/ 12